
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#11
|
Jirsak jakos potrafił wykorzystać szansę od trenera tak samo jak Kirm w rundzie jesiennej. Jakby Issa Ba zdobył bramkę z 3 metrów w derbach bylibyśmy MP a nie Lech,a Senegalczyk grałby dalej przy Reymonta. Technicznie bardzo dobry był,rownie jak Rios,problemem była jego motoryka. Po za tym ocenianie Riosa przez pryzmat meczu MESA to nie jest najlepsze okulary. E : Kluvi -grał nieźle ,ale wg.Ciebie czy trenera ? Skoro R.M. go nie wystawia to cos musi byc przyczyną np.w meczu z przeciwnikiem silowym,gdzie nie mozna grac kombinacyjnie Rios sie nie nadaje,a takich pojedynkow mamy najwiecej.Tak czy nie? E2: Ja wiem co sadzi trener bo czytalem wywiady,takze rozumiem dlaczego Rios nie gra ![]()
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.04.2011 o godz. 16:15.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
|
|