The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.02.2011, 09:03
aNouc napisał(a):Wyświetl post
przecież tam przychodzi od 60 do 90 tyś osób i raczej nie każdy zarabia kilka tyś euro
no wiec skąd pieniądze bierze reszta z 80 tyś osób na tak drogie bilety / karnety na FCB? tam przychodzą takie same osoby jak u nas, są bezrobotni, są dzieci, sa kobiety, są cięzko pracujący za ochłapy , śpią, piją , nie są odmieńcami, a skoro oni sobie radzą z uzbieraniem pieniędzy to i Wy też sobie poradzicie ) czasu do wolnej sprzedaży karnetów pozostało mnóstwo..

Skoro przychodzą tacy ludzie jak u nas to czemu oglądając Primera Division widzę stado murzynów i chinoli robiących zdjęcia z cyfrówki. Ruch kibicowski już tam dawno nie istnieje, no chyba że mówimy o tych 300 osobach za jedną z bramek, które są praktycznie niesłyszalne. Wysokie ceny biletów mogą sprawić że u nas będzie tak samo. Przykładem są chociażby kluby z Londynu. Tam gdzie jest wielka kasa, drogie bilety i mnóstwo sukcesów najczęściej nie ma atmosfery na trybunach, nie mówiąc już o sytuacji na mieście.
Już to widzę że 10-12 latek zapieprza z ulotkami żeby mieć na karnet. Klub powinien zachęcać młodych, dawać zniżki nawet do 18 roku życia(karnet za 100zł dla młodzieży byłby dobrym rozwiązaniem). Kiedyś te osoby będą zarabiać i stać ich będzie na droższe karnety a przynajmniej będzie je miał kto kupić. Młodzież to przyszłość ABG i niektórzy o tym zapominają zaślepieni perspektywą sukcesów.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:43.