
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 03.2010
Offline |
#11
|
|
O boże Czesio Czy Bodzio czy inny wali mnie to wziąść nawet Kulawika przynajmniej kasy nie będzie brał tyle !!!
a wcale tragicznie nie było oparł by taktykę na 4-4-2 lub 4-5-1 i napewno więcej pktów by było.. Maaskant ma jakieś sukcesy w trenerce zasłużony jest tym że ładnie gadał w tv Holenderskiej i tym że jest Holendrem co na was działa jak Magia !!!... Oczywiście będziemy przegrywać mecz za meczem i śpiewać Robert nic się nie stało!. Czas spojrzeć prawdzie w oczy Maaskant+Basałaj = wielka wtopa i brak perspektyw na przyszłość !! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|