
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#11
|
|
Widzew znów zadziwił, tym razem nieznaczna przegrana ze srebrnym medalistą z poprzedniego sezonu KSSSE AZS PWSZ 70 - 68. I to na wyjezdzie. Na 3 sekundy przed końcem Widzew mógł wyjść na prowadzenie. Trudno to skomentować, może im pomagają spódniczki zamiast spodenek, w których jako jedyne[?] w lidze grają
Wisły, czyli zwycięzców z reguły się nie sądzi ale mogło być lepiej, graliśmy z najsłabszym zespołem, ktoś lepszy chwilowe słabości mógł wykorzystać i odskoczyć, brak Burse wciąż widoczny, oby dziewczyna szybko powróciła do składu. I poprawić skuteczność za 3 pkt.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.10.2010 o godz. 20:31.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|