
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#9
|
|
17-latek , dla którego to może być życiowa szansa. Dobry występ z Wisłą może być decydujący dla jego dalszej 'kariery' w Ekstraklasie. Więc nie opowiadajmy bzdur , że Paweł nastrzela goli - no nie nastrzela ! Jest w fatalnej formie, nie dochodzi do sytuacji , nie oddaje strzałów, więc jak on ma strzelić te gole ? Popełniono jesienią straszny błąd. Niepotrzebnie go męczyli. Trzeba było odpuścić , zrobić operacje , ograć się w końcówce tego sezonu, i solidnie przygotować się do kolejnego. I tak nic nie gra w tym sezonie..
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|