
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#1
|
|
Paintball - rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów , urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.
przymierzamy się z kolegami do zagrania w starej fabryce przy elektrociepłowni w Łęgu. Można wypożyczyć całe wyposażenie, broń+300 kulek za 75zł przy większej grupie są tam jakieś zniżki. Jeśli ktoś grał, mógłby podzielić się wrażeniami i polecić w miarę tanie miejsca do takich zabaw gdzie można wypożyczyć sprzęt. Osobiście jeszcze przed zagraniem jestem na to strasznie zajawiony, ponieważ trochę godzin przy counter strike'u się spędziło ![]()
Ostatnio edytowane przez NowaHutaWNH : 13.05.2009 o godz. 08:52.
![]()
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER] |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|