
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
rozpaczliwe ataki, walenie głową w mur i żeby nie bylo, Beto nasz "zbawca" wchodzi na ogon (10 minut), mając nadzieje ze cos tam uciuła w przodzie i doturla jakąś piłe rzuconą z linii obrony z połowy boiska :] ale to tylko moje domysły.....oby tak nie było
nie obrazam Cie, wiec nie zachowuj sie jak prymityw, gdyz dalej nei rozumiesz pisalem, ze problemem nie badzie RYWAL tylko beda nim nasi ZAWODICY, ogladalem mecz z LEgia, zreszta nie ma znaczenia czy Polonia W. prezentuje poziom zblizony do P.Bytom czy Amiki W.... nie o to chodzi.... oni sami dla siebie są problemem, tak czasem bywa, to jest moje zdanie i mysle, ze ciezko bedzie o dobry mecz i wynik. ale moze sie uda i przedluzymy nadzieje o obronie MP
Ostatnio edytowane przez lucekj : 02.03.2009 o godz. 17:35.
|
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|