
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#12
|
|
Oglądałem pierwsze 30 minut i musiałem uciekać sprzed tv. Nie wiem jak potem ale do tego momentu wyglądało to źle, Chojniczanka rozłożyła nogi i czekała na bolca a nam nie chciał stanąć. Jednym słowem impotencja. Nasz Messi tylko macha łapami i się przewraca wymuszając faule a dyskusja i jazda po Dudzie i Szocie i Szywaczu przy tym co odpierdziela ślizgacz Łasicki bez słowa krytyki w jego kierunku to jakaś abstrakcja. Dobrze że wygraliśmy, oby się udało awansować, nasze szanse upatruje bardziej w słabości reszty kandydatów niż naszej sile. Rozgrywanie od obrony w coraz większej gorączce po każdym jednym podaniu w formacji a potem i tak laga od Mikołaja w puste pole albo w aut to szczyt taktyki
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|