
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#11
|
|
Ja ciągle wierze w Rodado, fajnie się znajduje w polu karnym, piłka dziwnie do niego trafia w sytuacjach w których nie koniecznie powinna, dawno temu tak piłka szukała Franka, z tym że tamten strzelał z tego gole. Rodado nie łapie kontuzji i chyba stracił w końcu ze dwa kilo. Myślę że bardziej niz pozbywać się kolejnego napastnika może najwyższy czas pomyśleć o trenerze napastników. Pan Kazek nie umie w trenerkę i koniec, nie zbuduje ani nie odbuduje nikogo.Nie ma za sobą żadnych przykładów i argumentów. To samo myślę zresztą o trenerze bramkarzy, dopóki był Kowal to Biegański był 5 poziomów wyżej.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|