The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.08.2021, 23:55
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie jesteśmy Wartą Poznań.

Legia bez Kapustki, Juranovicia, Mladenovicia i Martinsa oraz po ciężkim meczu ze Slavią okazała się słabsza od nas. Nie wiem czy oglądasz mecze innych ekstraklasowych drużyn, ale ja tak, i kiedy zobaczyłem skład Legii wiedziałem, ze jesteśmy w domu. Nie chodzi tylko o braki kadrowe, ale i błędy trenera (a może wymuszoną sytuację).

Cieszę się ze zwycięstwa, ale daleki jestem od euforii, bo wygrane z czołowymi drużynami przytrafiały się nam w ostatnich latach często, co jak wiesz, poza chwilami radości niewiele nam dało.
Aaaa.to Ty w ten desen...ok.

Pierwsze - nie jestesmy Warta, dzieki za wyjasnienie.

Drugie - Legia jest po ciezkim meczu ze Slavia w ktorym grala 87 minut w 11 vs 10. A wczesniej nie zagrala przelozonego meczu w lidze.

Teraz chcialbys porownac obecna kadre Slavii Praga do naszej ? Czy to ten sam lub chocby porownywalny stopien trudnosci ?

Jaka my mamy kadre ?

U nas zagrali - 22-latek grajacy 10 mecz w lidze,
20-latek majacy ich sporo wiecej,ale naprawde grajacy 6-ty mecz,w tym 3-ci od poczatku po polrocznym odstawieniu przez klub,
20-latek grajacy 13 mecz w ekstraklasie,
21-latek grajacy 2 pelny mecz w sezonie,a wczesniej majacy przerwe od...marca tego roku po ciezkiej kontuzji.

U nich Nawrocki i Holownia - od biedy mozna uznac ich za podobnych graczy do tej czworki, Nawrocki niedoswiadczony,ale jak grasz w juniorach Werderu Brema to o czyms to jednak swiadczy.

A poza tym bylo jakies porownanie ? Naprawde chcesz porownywac kadre Legii nawet z ubytkami do kadry Wisly ? I co tu ma do rzeczy ogladanie ekstraklasy ?

Ja nie jestem w euforii,ale zastanawiam sie,dlaczegoz to mam deprecjonowac 3 punkty z Legia ? Z Leczna bylo be, bo Leczna slaba,z Legia bylo be,bo nie w tym momencie, a jak wygramy z Lechia,to tez niefajnie,bo Stokowca zwolnili...

Az sie boje ogladac Wisle w dalszej czesci sezonu !

Przypomina to rozmowy z "wielbicielami" Lewandowskiego onegdaj...
- Ale on strzela tylko slabeuszom,z mocnymi nie daje rady !
- To co, Messiemu przestaniemy zaliczac bramki z Rayo,Huesca,Elche czy Sociedad ?
Ostatnio edytowane przez wyar : 29.08.2021 o godz. 23:57.
You'll never know...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42.