
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#25
|
|
Tak jak kolega napisał, strzał był świetnie wymierzony, ponad murem w samo okno, bramkarz w przy takich bramkach jest zupełnie bez winy.
A że spróbował interweniować... zwróć uwagę, że już w momencie odbicia piłka była w bramce. Gdyby nie padł go po dobitce na pewno VAR to by analizował. W zasadzie Lis nie mógł inaczej interweniowac. Odbicie w bok nawet nie sparowalo by tej bramki na słupek. Gdzie byli obrońcy przy dobitce? Poza tym jak tylko psychika u Lisa będzie dobrze funkcjonowala to może stać się naszym pewnym punktem. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|