
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
K... mac.. Najpierw przepadla nam ostatnia rata za Chrapka, a teraz jeszcze problemy z kasa za Petara? Skandal. Klub powinien brak cala kasę z góry, tym bardziej że dla Włochów wcale nie sa to takie wielkie pieniądze.
Zbyt krucho u nas z kasą aby sobie na takie sytuacje pozwalac. Framat, też mi się wydaje, że to możliwe ale przede wszystkim, wartość Petara jest teraz dużo mniejsza i ma z nami bardzo krotki kontrakt. W piłce przepisy nie działają tak jak w przypadku niezaplaconych faktur w polskim prawie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|