
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#11
|
|
Wracajac do sedziego kiedys weszlo pisało o nim artykuł "Sędzia Wajda zniknął z Ekstraklasy, ale karne wciąż dyktuje wzorowo" wiec moze teraz obrał sobie za zadanie niedyktowanie karnych za co taka bura była na niego i za co własnie "zniknał" z ekstraklasy. Ale to i tak pokazuje, ze ten facet nie powinien byc arbitrem, zadnym nawet technicznym czy wchodzacym przy kontuzji sedziego głownego. Jestem ciekaw co powie Stepniewski w L+Extra, za takie sedziowania Wajda powinien znowu pojsc na dywanik bo jak wchodzi na boisko to kazdy oczekuje sedziowania takiego jak sedzia Przybył do tego zastrzezen nie było
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|