
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#11
|
|
Ostatnie pięć minut pierwszej połowy to jest klasyka w wykonaniu Wisły. 100%
Najpierw "błąd" sędziego, czyli drukarze w czarnych kręcą nas co mecz. Następnie Brożek nie trafia z metra do bramki. Idzie z tego kontra, na koniec połowy, tracimy gola. A druga połowa to już standard. Zero jakiejkolwiek skuteczności, chcą wejść do bramki, zapominając, że można strzelać z 10 czy 15 metrów... Wszyscy narzekają na Urygę, ale warto zwrócić uwagę na to, że reprezentant Mączyński zagrał dziś kilka razy gorzej... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|