
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
Co do biletów jestem podobnego zdania. O ile bilety dla podopiecznych z Domów Dziecka poszły w ekspresowym tempie (wielkie brawa ) o tyle zwykłe bilety idą jak krew z nosa. Nie mówcie, że jeszcze czas i że w ogóle ''spokojnie zejdą'' - tylko każdy kupuje bilecik i dokłada swoją cegiełkę do budowania WIELKIEJ WISŁY. Zróbmy prosty rachunek. Cena najtańszego biletu 15 PLN Dostępnych biletów: 16 036 15x16 036 = 240 540 PLN.. - Lepszego komentarza czy mobilizacji nie potrzeba, prawda? Teraz mamy kwotę 194 054 + 240 540= 434 594 PLN ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|