
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
Kilka słów ode mnie.
Smuda - tradycyjnie jak to ma w zwyczaju szuka winnych dookoła ale siebie przedstawia w najlepszym świetle nie mając sobie nic do zarzucenia. Niestety nieprawda. Już chyba mało kto wierzy w te jego bajery i lanie wody. Czas na zmiany. Stilić - po jego postawie każdy, średnio ogarnięty znawca piłki nożnej domyśla się, że Semirek zostanie z nami tylko (aż) do czerwca, kilka razy kopnie lekko piłkę i będzie grał na alibi, tak aby sobie nie zrobić krzywdy i nie nabawić się kontuzji. Brożek - za cały szacunkiem i uznaniem za wszystkie bramki dla Wisły, ale na dzień dzisiejszy niczym nie przypomina zawodnika, który nie tak dawno strzelał bramkę za bramką. Wisła potrzebuje bodźca, może nawet kilku. Wybiegnę w przyszłość, ale jeżeli nowy trener miałby do nas zawitać przydałoby się aby zrobił w końcu prawdziwy przegląd kadr i podziękował kilku pseudo gwiazdorom. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|