
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Na moje oko wygląda to dziś tak;
Dziś wygrała drużyna lepsza. Drużyna, która wiedziała po co przyjeżdża, miała swój plan. Grała szybciej, konkretniej i z rozmachem. Wisła znów statycznie, wolno, wolno i jakby tego było mało to jeszcze nieskutecznie. Musiał wejść wyśmiewany przez nas Donald żeby coś ruszyło. W dodatku mam wrażenie, że taktycznie ta drużyna jest niezrównoważona. Brakuje pomocnika, który dyktowałby tempo gry. Brakuje równowagi między defensywą a atakiem. Albo cofają się wszyscy na swoją połowę albo atakują (wolno) i wszyscy va bank podchodzą na połowę rywala. Tyle luk, tyle miejsca zostawiają rywalom. Przyjeżdża Probierz i jak kolejny weteran bokser punktuje Wisłę. 4 porażka z rzędu i zero goli. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|