
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ: | |||
| ZWYCIĘSTWEM WISŁY! |
|
128 | 73,99% |
| PORAŻKĄ PASIASTYCH |
|
45 | 26,01% |
| Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas
Offline |
#11
|
|
Na krótką ławkę będzie można narzekać gdy faktycznie będzie konieczność grania rezerwowymi, na razie odpukać mamy możliwość grania najsilniejszym składem.
Zmęczenie piłkarze ? - proszę was... goście zawodowo ganiają za gałą od nastolatka albo i dłużej, jeśli nie są w stanie zapierdalać raz w tygodniu przez 90 min to kto ich zatrudnia ? Dzieciaki na podwórku mogą zapierdalać pół dnia za piłką, więc tłumaczenia o trafieniu z formą, albo że nie mają sił w końcówkach to żenada. Prawada jest taka że nasi piłkarze to frajerzy, podobnie jak trener który gra defensywnie na murujących się parodystów z cracovii i nie potrafi zmotywować naszych frajerów do biegania i wychodzenia na pozycje. Mecz żenująco puszczony bez walki, przecież to w ogóle nie wyglądało jak mecz derbowy, ot zwykła kopanina jak w A-klasie gdzie goście czasami sprzedadzą sobie łokcia. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|