The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy tematy meczowy spełniają Twoje oczekiwania:
Tak, są kompletne. 53 81,54%
Nie. 7 10,77%
Jest kilka rzeczy do poprawy/uzepełnienia. 5 7,69%
Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 11.08.2014, 19:05
Lukasz,
predykcja, czy antycypacja, co za różnica i tak chodzi o przyszłość .. Rzecz jest w czym innym, w uczciwych intencjach, jeśli piszesz o sobie, że „niczego sobie nie życzę”, po czym twierdzisz iż jesteś „mile rozczarowany” jakimś zdarzeniem, wobec którego niczego sobie podobno nie życzyłeś, to jest tu ewidentna sprzeczność. Życzyć, to chcieć, pragnąć ..itd. , liczyć na jakieś coś, to również ta sama intencja, chcieć, pragnąć itd. Darujmy sobie erystykę czy innej maści sofistykę, rzecz jest prosta jak konstrukcja cepa… rzecz dotyczy intencji.. tu i teraz obiektywizm w intencjach, to jednorożec..

Co do faktów, pożyjemy zobaczymy. Na teraz nic nie jest przesądzone.. sam jestem ciekaw ilu to kibiców jest wstanie przy bojkocie przyciągnąć Bednarz na R22 ..

Choć ja wolałbym analizować, co zrobić aby bez żadnych podziałów i oczywiście bez JB, zastanawiać się (jak to powinno być w normalnym klubie), otóż zastanawiać się co zrobić aby przyciągnąć do tych 15 tyś. średniej tak z 5 kolejnych i tak co roku, pracować nad tym, aby frekwencja na stadionie dawała poczucie iż jest niemal zapełniony, a nie jak teraz ..niemal pusty.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:01.