
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Poczatek rozmowy 199 zl. Za chwile 179 zl. Teraz ma oddzwonic i powiedziec na ile "szef" sie zgodzi, bo ja upieram sie przy 159 zl albo czekam do konca umowy ( sierpien ) i spadam na " lewizne ". Ludzie nie zgadzajcie sie na ich warunki. Jak zacznie im sie palic pod nogami to full pakiet bedzie za 150 zl i jeszcze TV dorzuca. A jak nie to cardsharingserver.com - koszty to 100 zl na 3 miesiace + jednorazowo ok. 400 zl za dreamboxa i macie w tym cala cyfre, polsat, n, sky uk, sky de, kilkanascie vod gdzie filmy leca 24/7, ogolnie wszystko co jest na tej satelicie (hotbird 9) Pier... nie dam iti zarobic
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|