The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.09.2012, 17:01
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi mi o sytuacje ekonomiczną bo na tym się po prostu nie znam. Chodzi mi o to, że sytuacja sportowa, którą zastaliśmy teraz jest w dużej mierze winą Valvkxca i Basałaja, to oni wspólnie pewnie z Kapką i Maasakntem wydali fatalnie pieniądze.

Z grupy zawodników którą wymieniłeś perspektywę zarobienia pieniędzy i jakość sportową na ten moment dał na jedynie Melikson który i tak swoimi występami nie wypromował się do Europy.
O czym Ty piszesz? Co miał Valckx do transferów robionych przed sezonem 2010/11? Jakie wspólne transfery z Kapką?

Holendrzy zostawiali Wisłę w następującej sytuacji sportowej (moment odsunięcia Valckxa): Mistrz Polski i uczestnik fazy pucharowej LE, po wyjściu z grupy, ćwierćfinalista Pucharu Polski. Najlepsza sytuacja sportowa od lat. To, że potem Bednarz z Probierzem całkowicie rozwalili drużynę i przegrali wszystko, to już nie ich wina.

Valckx bardzo dobrze wydał pieniądze - na zawodników, którzy zarobili ich więcej niż kiedykolwiek, którzy odnieśli świetne sukcesy sportowe i którzy mniej kosztowali niż zarobili dla klubu. Wiec o jakiej "perspektywie" Ty mówisz, skoro to już się dokonało?

Lamey - przyniósł klubowi więcej niż kosztował, tak samo Biton,Jaliens,Iliev Melikson, Genkow,Pareiko etc. A jeszcze dodatkowo część z nich nadal może być sprzedana za godne sumy (Melikson, Genkow, Jovanovic, Chavez). Przy lepszym trenerze i mądrzejszym dyrektorze sportowym znów też mogliby wygrać ligę, dając klubowi kolejne pieniądze.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:51.