
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#1
|
|
Przed nami dwie kolejki rozgrywane awansem. Mistrzem jesieni zostali bracia z Wrocławia, do których ostatnio zmniejszyliśmy stratę - z 10 do 7 punktów. W pierwszym meczu z Widzewem w tym sezonie, w doliczonym czasie gry remis zapewnił nam Dudu Biton. Jak będzie teraz? Zapraszam do dyskusji.
Pozostałe mecze 16. kolejki: Kod:
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 2 grudnia, 18:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 4 grudnia, 14:30 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 grudnia, 15:45 Korona Kielce - Cracovia 3 grudnia, 13:30 Lech Poznań - Łódzki KS 3 grudnia, 18:00 Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 2 grudnia, 20:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 5 grudnia, 18:30 |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|