The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.07.2011, 13:56
nicolas napisał(a):Wyświetl post
Mnie się mecz podobał. Pierwsza kolejka, grana na wyjeździe, z nie-byle-kim (bo nie jest to jakiś ŁKS do bicia), więc Wisła spokojnie czekała. Mnie ten minimalizm nie raził. Jedyne co mi przeszkadzało to niecelne podania. Nawet przy taktyce na wyczekanie i przy średnim nakładzie sił, piłkarze powinni celnie do siebie podawać. To jest piłkarskie abecadło. Rozumiem spokojną grę, ale taka gra nie może usypiać zawodników i powodować takie proste błędy.

Potrafię znaleźć przyczynę takiego obrazu gry Wisły, choć nie wiem, czy jest ona trafna. Przed nami najważniejszy mecz w drodze do LM, więc Maaskant postanowił oszczędzać zawodników. A nuż w wirze walki na 100% ktoś odniósłby kontuzję i co wtedy? Ja tu widzę pewną mądrość trenera. Nie narobić się w nadmiarze, a wywieźć dobry wynik. Mogło być zwycięstwo po jakiejś kontrze, gdyby zawodnicy wykonali założenia, a przy tym wykazali się doświadczeniem i indywidualną mądrością i koncentracją. Wpadł tylko remis (nie ma przecież tragedii), bo właśnie ten koncentracji zabrakło.

Może było to celowe działanie trenera i jego mądrość. Bo w tej chwili mamy mecz ważniejszy niż ten z Widzewem. Gdyby Wisła poszła się bić z Widzewem i ktokolwiek odniósłby kontuzję wykluczającą go z gry z Liteksem, wtedy moglibyśmy zarzucić trenerowi głupotę. Ja jestem zadowolony, czekamy tylko na Liteks!
cieszą takie głosy rozsądku, juz dawno mineły czasy gdzie mozemy wygrywac na wyjeździe ze średniakami ligi jak chcemy . Nie zapomnijmy o tym że nie tylko my mamy smak na mistrzostwo w tym sezonie powinien sobie każdy zdac sprawe . Sami piłkarze mają w głowie tylko Litex , podobnie zresztą jak kibice .

Przed meczem typowałem remis ( w wypowiedziach ) więc nie czuję się zaskoczony tym wynikiem .


z tego co mnie cieszy po meczu to fakt że Maaskant korzysta z szerokiej kadry

za Kasperczaka było momenty że mieliśmy równie wyrównany skład , z którego trener wogóle nie korzystał . Teraz mamy 24 zawodników w kadrze , z czego w 4 spotkaniach swoje "5 minut " dostało 21 zawodników! Niezmiernie mnie cieszy takie podejście trenera do piłkarzy . Obiecywał że każdy dostanie swoją szanse i mniejszym lub większym stopniu prawie każdy ją dostał . A mamy dopiero 1 kolejke ekstraklasy .

przed meczem z Litexem nie mam obaw , bo wyjdzie na to spotkanie w połowie inna jedenastka niz na Widzew

zagra Małecki , Pareiko , Sobolewski , Jaliens , Diaz których zabrakło w Łodzi . Być może od początku zobaczymy Bitona który ma dobre wejście do zespołu . Z Litexem zagramy na 100% możliwości i koncentracji .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:37.