Angmir napisał(a): 
Nie, widziałem tylko fragmenty - to był pierwszy mecz który widziałem w całości.
Ja nie twierdzę że Messi był słabszy czy lepszy od kogokolwiek - ja twierdzę że od piłkarza który otaczany jest takim splendorem można oczekiwać czegoś więcej niż tylko wyróżniania się w przegranych meczach.
Wiadomo moje wypowiedzi wobec jego osoby są tendencyjne - ale miały takie być.
Największa gwiazda piłki nożnej znowu się nie popisała - tyle.
PS> Pudło jestem fanem Wisły, a w Europie jako tako Valencii. Ale tak wole CR od Messiego , a moim piłkarskim idolem wszechczasów był David Villa - szkoda ze się trochę cofnoł w rozwoju.
|
Słucham? 
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 17.07.2011 o godz. 13:13.
|