The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.07.2011, 12:59
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Angmir wnioskuję, że meczu Argentyny z Kostaryką i Urugwajem nie widziałeś...w obu tych spotkaniach Messi był najlepszy w swojej reprezentacji. Gdyby nie nieudolność kolegów na boisku, to w meczu z Kostaryką Lionel miałby z 5 asyst (ale skoro Higuain nie potrafi strzelić do pustej bramki, to chyba nie wina Messiego?). W meczu z Urugwajem również, najlepszy piłkarz na placu w Argentynie. Jego cudowna asysta przy golu na 1:1.

Pierwsze dwa spotkania na CA fakt, nie wyszły mu. Ale później zagrał w dwóch meczach bardzo dobrze. Ale warto zauważyć, że Messi był ustawiany w środku pola i miał za zadanie rozgrywanie. Nie miał takich samych zadań, jakie ma w Barcelonie.


Strzelam, że jesteś fanem Realu i Cristiano Ronaldo
Nie, widziałem tylko fragmenty - to był pierwszy mecz który widziałem w całości.
Ja nie twierdzę że Messi był słabszy czy lepszy od kogokolwiek - ja twierdzę że od piłkarza który otaczany jest takim splendorem można oczekiwać czegoś więcej niż tylko wyróżniania się w przegranych meczach.

Wiadomo moje wypowiedzi wobec jego osoby są tendencyjne - ale miały takie być.
Podkreślam moja wypowiedź była w pewnym stopniu prowokacją, ale pomijając to ze Messi według niektórych grał i tak jak jeden z najlepszych w Argentynie, to i tak grał niesamowicie głupio i jednak w znacznej części bezproduktywnie - głupich strat miał całą masę, dryblował bez sensu i kilka niewykorzystanych podań do kolegów tego nie zmieni.
Natomiast gra dwójki Forlan Suarez była wręcz genialna - co ta dwójka wyprawiała mając przeciw sobie pół drużyny z Argentyny to Mistrzostwo Świata. Szczyt boiskowej inteligencji - zero niepotrzebnych zagrań. To według mnie było prawdziwe piękno footballu grali w 10 an 11 na wrogim terenie, a raz za razem w 2,3 zawodników wyprowadzali piękne kontry, cały czas zagrażając bramce Argentyny.

Największa gwiazda piłki nożnej znowu się nie popisała - tyle.

PS> Pudło jestem fanem Wisły, a w Europie jako tako Valencii. Ale tak wole CR od Messiego , a moim piłkarskim idolem wszechczasów był David Villa - szkoda ze się trochę cofnął w rozwoju.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 17.07.2011 o godz. 13:08.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:10.