The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 06.05.2010, 17:04
luke_g napisał(a):Wyświetl post
I tak przegramy.
No to przegracie, nie interesuje mnie to zbytnio. A Wisła wygra
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 06.05.2010, 18:37
pojedziemy Legię tak że Iwański nawet pączków nie powącha
Odpowiedz cytując
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 06.05.2010, 19:10
Wawrzyniak: Przekonacie się w sobotę

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._sie_w_sobote/

Śmieszny jest chłopak
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 06.05.2010, 19:28
Nie przepadam za koksiarzem, ale co takiego śmiesznego powiedział?
Odpowiedz cytując
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 06.05.2010, 19:38
" -Mocne strony Legii, dzięki którym może wygrać, to z kolei…?
-Przekonacie się wszyscy w sobotę! "

No to zobaczymy jakie są te mocne strony Legii.. Jeśli Legia jakiekolwiek ma w tym sezonie mocne strony, nie dodając nic Wiśle. Gdyby powiedział że będzie ciężki mecz, byłoby normalne, ale oczywiście pewność wygranej z przewagą "mocnych stron" Legii.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 06.05.2010, 19:45
Lepiej byłoby, gdyby zaczął wymieniac te mocne strony? W kolejnym pytaniu został zapytany o Wisłe, ale nie wypowiadał się na jej temat, tylko skupił się na Legii. Normalna wypowiedz.
Odpowiedz cytując
Slayer666
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 06.05.2010, 19:56
Czy ma ktoś jakieś informacje, czy będzie wystawiony jakiś telebim pod halą na Reymonta, jak było mówione na meczu z Koroną?
Odpowiedz cytując
maciekTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 06.05.2010, 19:59
Nie będzie...
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 06.05.2010, 20:04
ale gruby sie zrobil na twarzy ten Wawrzyniak. Powinien sie jakos odchudzic
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 06.05.2010, 20:25
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
ale gruby sie zrobil na twarzy ten Wawrzyniak. Powinien sie jakos odchudzic

To normalna reakcja obronna organizmu na zażywane sterydy anaboliczne...Proste
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 06.05.2010, 20:35
Panstwo, nie ma ****a. Wygramy

Dziekuje
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 06.05.2010, 20:50
Pytanie do licznie odwiedzających nasze forum sympatyków Legii.Czy zamierzacie w tym meczu dopingować własną drużynę?Czy też może SKLW w dalszym ciągu terroryzuje tych normalnych kibiców?
Chodzi mi o to że od pewnego czasu bardziej gorąca atmosfera podczas meczu panuje na B-klasowym Starcie Brzezie niż przy Ł3
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 06.05.2010 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 06.05.2010, 21:33
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do licznie odwiedzających nasze forum sympatyków Legii.Czy zamierzacie w tym meczu dopingować własną drużynę?Czy też może SKLW w dalszym ciągu terroryzuje tych normalnych kibiców?
Chodzi mi o to że od pewnego czasu bardziej gorąca atmosfera podczas meczu panuje na B-klasowym Starcie Brzezie niż przy Ł3
chłopie, daj sobie na wstrzymanie. nie twój klub, nie twoja sprawa.

Idz szukaj spisków w obsadzie sędziowskiej
Odpowiedz cytując
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 06.05.2010, 21:36
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do licznie odwiedzających nasze forum sympatyków Legii.Czy zamierzacie w tym meczu dopingować własną drużynę?Czy też może SKLW w dalszym ciągu terroryzuje tych normalnych kibiców?
Chodzi mi o to że od pewnego czasu bardziej gorąca atmosfera podczas meczu panuje na B-klasowym Starcie Brzezie niż przy Ł3
widzę że kolega obryty w temacie...

nie lepiej zająć się swoim podwórkiem niż pytać o tematy do których się niedojrzało?
Odpowiedz cytując
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 06.05.2010, 21:38
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

Cupiał sięgnie do kieszeni, chce odbudować Wielką Wisłę... ale tylko jak obronimy Mistrza !!

Do boju !!!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 06.05.2010, 21:58
massoud napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

Cupiał sięgnie do kieszeni, chce odbudować Wielką Wisłę... ale tylko jak obronimy Mistrza !!

Do boju !!!
co roku są takie deklaracje
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 06.05.2010, 22:02
AYALA napisał(a):Wyświetl post
co roku są takie deklaracje
I co roku w nie wierzymy. Może akurat po tym sezonie się doczekamy.

koyoot napisał(a):Wyświetl post
Panstwo, nie ma ****a. Wygramy

Dziekuje
Polać mu!

Wracając do tematu... Oczywiście, że wygramy

1-2 (Marcelo, Małecki)
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 06.05.2010 o godz. 22:08.
Odpowiedz cytując
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 06.05.2010, 22:06
massoud napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

Cupiał sięgnie do kieszeni, chce odbudować Wielką Wisłę... ale tylko jak obronimy Mistrza !!

Do boju !!!
No gdzie..
Budowa nowej Wisły = nowi piłkarze.
Obecni w większości mają kontrakty motywacyjne.
Nowi piłkarze = starzy grzeją ławę => mniej grają, mniejszą kase pobierają.

Co dla takiego Diaza, Łoba i kilku innych jest lepsze?
Większa kasa, czy dobro klubu?
Ja w walkę do upadłego, chęć pokazania się w prestiżowym meczu, ambicje nie wierzę, bo już nie raz w tym sezonie nasi oddali mecz bez walki. Za dobrze mają.

W dupe dostaniemy, jeśli te plotki to prawda.

W dodatku Juszczyk w bramce. Ciężko być optymistą, ale jednak Legia to Legia i zawsze potrafiła w odpowiednim momencie sfrajerzyć, więc trzeba wierzyć.

1-0 po bramce Jirsaka w końcówce.
Odpowiedz cytując
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 06.05.2010, 22:13
Przed sezonem każdy z nas w ciemno brałby możliwość świętowania mistrzostwa w meczu z Cracovią. W tej kolejce wygramy z Legią, Lech pokona Polonie. W następnej kolejce chyba wszystkie mecze są o tej samej porze więc wygramy derby jednocześnie Lech polegnie w Chorzowie.4 punkty przed meczem z Odrą i tytuł zostaje w Krakowie.
Czego sobie i wszystkim życzę.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez wierny : 06.05.2010 o godz. 22:15.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#320
Stary 06.05.2010, 22:18
KuLwIk napisał(a):Wyświetl post
Wawrzyniak: Przekonacie się w sobotę

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._sie_w_sobote/

Śmieszny jest chłopak




Widac mocny musi byc ten koks co wciagał ,bo działa do dzisiaj



Ja sobie tak mysle ze cala ta klamra nie boje sie tego napisac-wstydu zaczynajac od Tallina a koncząc na Koronie ,
moze sie wreszczie zamknać tak zeby mozna bylo powiedziec ze ten okres jest juz za nami.Nie pamietam tak fatalntych meczow ,porazek i gry jak ostatni niecaly rok czasu.

Zostaly te 3 mecze w ktorych tą druzyne stac na zwycietwo i nie mowie tego jako slepo i utopijnie wierzacy kibic.

te 3 mecze to moze byc zmazanie plamy i "odkupienie win" czyli Mistrzostwo Polski.

Jak podejda do tego pilkarze?Z jednej strony na ten ciezki wyjazdowy sezon nalezy patrzec z innej perspektywy gdzie nawet Vice Mistrz wcale zły nie bedzie,ale jak pilkarze sa swiadomi ze maja jeszce cos komus do udowonienia to musza maksymalnie sie zmobilizowac.Wszytko w ich nogach i głowach.

Markus napisał(a):
Nie sposób w tym momencie nie wracać do osoby Kosowskiego, tego co dawał drużynie, a czego już nie ma - czy przykładowo ktoś z Was wyobraża sobie, że podrażniony ambicjonalnie, przyparty do muru i w...ny na przeciwników Kosa pozwoliłby Brożkowi stać spokojnie z podpartymi bokami? Zaraz pogoniłby go podaniami, a gdyby ów zaczął mu machać rękami i stroić swe miny, dostałby porządny opier...ol i został natychmiast ustawiony do pionu. Tak samo Małecki za niechluje "zawiesinki", Kirm za grę na alibi, Boguski za przyjęcie piłki z odskoczeniem jej na 10 metrów... itd. itp.A najważniejsze - że wszyscy posłuchaliby, to działało, Kosa miał tą siłę charyzmy i autorytetu.


w 100% sie zgadzam z Markusem .

mozna mowic co sie chce ale z Kosowskim to byla by zupelnie inna Wisła.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.05.2010 o godz. 22:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#321
Stary 06.05.2010, 22:19
witeq napisał(a):Wyświetl post
chłopie, daj sobie na wstrzymanie. nie twój klub, nie twoja sprawa.

Idz szukaj spisków w obsadzie sędziowskiej

Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu...
No cóż.
Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli.
Ale ,ale...to nie głupota!
To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest.

sq napisał(a):Wyświetl post
widzę że kolega obryty w temacie...

nie lepiej zająć się swoim podwórkiem niż pytać o tematy do których się niedojrzało?
...hehehe,pewnie że nie moja brocha."niedojrzało"...?
Co chciałeś autorze przez to powiedzieć?
Bo jeśli chodzi ci o wiek ,to muszę cie zaskoczyć.Jak ja chodziłem na mecze ...to ty kolego mówiłeś na gówno...papu.
Nooo chyba że chodzi ci o dojrzałość emocjonalną.
To inny temat.Ale w takim razie wnoszę że ty nie dojrzałeś.Ciskać się o takie rzeczy?Fakt.To tylko niedojrzały człek może.
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 06.05.2010 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 06.05.2010, 22:32
Białas: ktoś będzie mocno przegrany

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tml#material_2
Odpowiedz cytując
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 06.05.2010, 23:02
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu...
No cóż.
Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli.
Ale ,ale...to nie głupota!
To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest.
to była z twej strony ironizacja (nabijanie tematu) czy ciekawość (nieznajomość tematu)?

palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Jak ja chodziłem na mecze ...to ty kolego mówiłeś na gówno...papu.

(...)

Nooo chyba że chodzi ci o dojrzałość emocjonalną.
łeeee.. chyba nie.. bo byś musiał chodzić na mecze w latach 70tych a pewnie twoi rodzice wtedy chodzili
a pytania o SKLW i ich terroryzm proponowałbym zadawać kolegom z Legii na PW (skoro do nich kierujesz) (choć pewnie prędzej uzyskasz satysfakcjonujące ciebie odpowiedzi na forum onet.pl)
a tak poważnie to chodziło mi raczej o niedojrzałość emocjonalną... nie dyskryminuję/osądzam ludzi młodych bo nawet niektórzy 13-latkowie są ogarnięci i wypowiadają się sensownie (vide my son)

z mojej strony EOT
jak chcesz - zapraszam na PM
Odpowiedz cytując
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 06.05.2010, 23:37
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu...
No cóż.
Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli.
Ale ,ale...to nie głupota!
To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest.
Wyśmiewanie obecnej sytucaji kibiców Legii jest żenujace. Poważnie.
a podejrzenia o nabijanie postow kogoś kto na forum jest troszke dłuzej niż ty to już chyba jednak ta opisywana przez ciebie głupota. Wszak za miesiąc mnie dogonisz w liczbie postów, a jesteś tylko 6 lat krócej
W razie czego zapraszam na priv, cobym dalej nie nabijał

A wszystkim kibicom Legii i Wisły życzę aby Łazienkowska niedlugo ożyła.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 07.05.2010, 07:54
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,78...stracenia.html - W sobotę sezon ma ratować przynajmniej czterech zawodników podstawowego składu, których kontrakty wygasają. Wszyscy na pewno odejdą. Bartłomiej Grzelak, Tomasz Jarzębowski i Marcin Mięciel już szukają nowych klubów, Jan Mucha podpisał kontrakt z Evertonem. Kolejny niechciany - Wojciech Szala - usiądzie na ławce rezerwowych.

Okoliczności byłyby jeszcze bardziej niezwykłe, gdyby w kadrze zmieścił się Marcin Smoliński - również świadomy, że to jego ostatnie dni na Łazienkowskiej.

- To nie ja stworzyłem taką sytuację, że sześciu zawodnikom kadry kończą się umowy. Większość gra, bo lepszych nie ma. Nawet gdybym chciał, i tak nie miałbym ich kim zastąpić. Młodzież nie zacznie grać w lidze po paru treningach. Nie ten poziom - bezradnie rozkłada ręce trener Białas.

Czy odrzuceni znajdą w sobie motywację do walki na całego?

- Gram dla siebie, szukam nowego klubu - mówi Jarzębowski. - W mojej sytuacji ciężko o mobilizację, ale walczę o przyszłość, bo nie kończę kariery. Od dwóch lat mistrzostwo pchało się nam w ręce, zrobiliśmy wszystko, żeby go nie zdobyć. Rok temu wystarczał remis na Wiśle, teraz wygrana w Chorzowie. Zawiedliśmy i ponosimy tego konsekwencje.



- czy to coś zmienia - może to że nie będą gryźli trawy i umierali za Legię, ale przebija z tego ogólne zniechęcenie.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 07.05.2010, 08:05
Śniło mi się dziś, że Wisła wygrała z Legią 1-0, w 85 minucie był karny i strzelał Brożek
Może być taki scenariusz, nie będę płakał jak taki wynik padnie.
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 07.05.2010, 08:21
Dla kogo grają obecnie piłkarze Legii?
- dla kibiców? - nie. Słychać to (a w zasadzie nie słychać) na meczach na Łazienkowskiej
- dla klubu? - tez nie bardzo. Poza Mięcielem z zawodników którzy są obecnie na wylocie nie ma Legionisty z krwi i kości
- dla siebie? hmm to już bardziej, ale spora część z nich szuka klubu a żaden klub nie podejmuje decyzji o zatrudnieniu piłkarza po jednym czy dwóch słabszych lub lepszych meczach
Co im daje zwycięstwo nad nami?
- być może 3 miejsce w lidze i grę w pucharach. Część z nich w tych pucharach nie zagra bo nie będzie ich już w Legii, druga część skróci sobie w ten sposób wakacje bo pierwszy mecz pucharowy dla 3-ej drużyny jest już 1 lipca.
- dodatkowa kasa? - nie, bo premię mają obiecaną tylko za mistrzostwo

Coś za wielkiej motywacji nie widzę
Odpowiedz cytując
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 07.05.2010, 08:23
skeba napisał(a):Wyświetl post
Śniło mi się dziś, że Wisła wygrała z Legią 1-0, w 85 minucie był karny i strzelał Brożek
Może być taki scenariusz, nie będę płakał jak taki wynik padnie.
jeśli to się spełni, to stawiam Ci flachę !
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 07.05.2010, 08:30
[QUOTE=Szarny;893969]No gdzie..
Budowa nowej Wisły = nowi piłkarze.
Obecni w większości mają kontrakty motywacyjne.
Nowi piłkarze = starzy grzeją ławę => mniej grają, mniejszą kase pobierają.

Co dla takiego Diaza, Łoba i kilku innych jest lepsze?
Większa kasa, czy dobro klubu?
Ja w walkę do upadłego, chęć pokazania się w prestiżowym meczu, ambicje nie wierzę, bo już nie raz w tym sezonie nasi oddali mecz bez walki. Za dobrze mają.

W dupe dostaniemy, jeśli te plotki to prawda.
QUOTE]
Niestety Twój tok rozumowania ma ręce i nogi...
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 07.05.2010, 08:33
meczyk na TVP2 panowie!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:10.