The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#331
Stary 01.05.2010, 19:55
Meczu nie widziałem i chyba dobrze, bo zakłóciłby on błogi stan odpoczynku i relaksu
Ale kolejna porażka w rozmiarze 1:0...chyba jasne jest, że nie potrafimy odwrócić losów spotkania.
Za mało amunicji. Z przodu - pomoc niekreatywna, atak nieskuteczny i jest jak jest.
Mistrza jeśli się uda wygrać, to jak zwykle będę uradowany, ale to chyba maximum na co stać tę drużynę. W pucharach czeka Levadia, czy inne FBK Kaunas.

PS. Tak podejrzewałem, ze w temacie płacz i lament hehe.
..
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#332
Stary 01.05.2010, 20:38
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Ba. Chudy i długi garbusekco sie ciagle przewraca. Ale co najwazniejsze, umie zrobic przewage czy to minieciem czy otwierajacym podaniem (ale niektorym i tak nie chce sie do nich wychodzic bo nikt nie biega). Malo mamy takich pilkarzy.

Ba preferuje bardziej techniczny futbol a w naszej ekstraklasie w nie których meczach gra się mocno, zdecydowanie i nie ma tu miejsca na ładną techniczna grę.

tofik napisał(a):Wyświetl post
Meczu nie widziałem i chyba dobrze, bo zakłóciłby on błogi stan odpoczynku i relaksu
Ale kolejna porażka w rozmiarze 1:0...chyba jasne jest, że nie potrafimy odwrócić losów spotkania.
Za mało amunicji. Z przodu - pomoc niekreatywna, atak nieskuteczny i jest jak jest.
Mistrza jeśli się uda wygrać, to jak zwykle będę uradowany, ale to chyba maximum na co stać tę drużynę. W pucharach czeka Levadia, czy inne FBK Kaunas.

PS. Tak podejrzewałem, ze w temacie płacz i lament hehe.
Nie do końca:
Wisła Kraków - Polonia Bytom 1-1 przy prowadzeniu Polonii
Ruch Chorzów- Wisła Kraków 1-3 przy 1-0 dla Ruchu
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1-3 przy 1-0 dla Polonii

więc w jakimś stopniu potrafimy wyjść z opresji.

Choć wiadomo więcej było meczy kiedy nie daliśmy rady odrobić 1-0
Legia, Cracovia, Arka, GKS, Korona, Lech

Nie którzy to już rozdali medale na koniec sezonu, stwierdzając że zarówno Lech i Legia wygrają wszystko jak leci a Wisła nie.
Zostało 3 mecze więc spokojnie jesteśmy liderem i to od nas zależeć będzie czy dalej nim będziemy.


JarTSW faktycznie, masz rację nie zauważyłem.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 02.05.2010 o godz. 10:40.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 01.05.2010, 22:45
Cytat:
No to jak w końcu chudy czy gruby.
Ślepy!
Tam pisze garbusek, a nie grubasek
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#334
Stary 01.05.2010, 23:00
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Ba... nie spodziewał się tak agresywnej gry. Ktoś musi z nim pogadać ale myślę, że przyzwyczai się do agresywnej gry.

.
Ba dobrze wiedział jaka będzie gra tylko nie przewidział że tym razem sędzia powie nie dla przewracania się przy każdym starciu.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 01.05.2010 o godz. 23:03.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 02.05.2010, 08:40
Sędzie bardzo dobrze prowadził mecz, przykro mi, że w większości przypadków to Wiślak leżał po delikatnym kontakcie, ale to jest jedyny sposób, by piłkarze zaczęli grać, a nie tylko szukać okazji do przewrócenia się.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 02.05.2010, 09:51
dokladnie jakby tak kazde spotkanie bylo prowadzone to symulanci by z siebie kretynow nie robili i nie robili z sedziego debila bo jak widac Siejewicz jak chce to z siebie debila nie da zrobic. Super prowadzony mecz, malo przerw a dzieki temu bylo ogolnie mysle mniej fauli bo juz sie znudzilo wszystkim nurkowac co chwile, a dzieki temu tempo szybsze i ciekawiej sie oglada takie cos a nie jak co 30 sekund jet przerwa
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Eberk
Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#337
Stary 02.05.2010, 11:06
Issa jako defensywny pomocnik więcej buduje akcji z przodu ( i to niezłych ) niż dwaj nasi ofensywni ( np. Jirsak ).
Widać,że nie jest przygotowany fizycznie na cały mecz i dlatego go Kasperczak wpuścił w drugiej połowie.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 02.05.2010, 16:35
http://i43.tinypic.com/357fxbm.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=q3LvFVgS8OQ

Ktoś kojarzy pysk tej parówki śpiewającej razem z Kubusiem Puchatkiem hymn Cracovii?
Imię i nazwisko.
Żeby z typem rachu ciachu i do piachu w razie gdyby Wisła chciała go zatrudnić jako magazyniera.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#339
Stary 03.05.2010, 21:10
Alvarez i nasze zdania odrębne...

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ebne,id,t.html
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 03.05.2010, 21:45
element napisał(a):Wyświetl post
http://i43.tinypic.com/357fxbm.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=q3LvFVgS8OQ

Ktoś kojarzy pysk tej parówki śpiewającej razem z Kubusiem Puchatkiem hymn Cracovii?
Imię i nazwisko.
Żeby z typem rachu ciachu i do piachu w razie gdyby Wisła chciała go zatrudnić jako magazyniera.
Na moje oko Robert Dziuba - trener bramkarzy.
Odpowiedz cytując
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#341
Stary 04.05.2010, 16:01
farben napisał(a):Wyświetl post
Alvarez i nasze zdania odrębne...

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ebne,id,t.html
na normalnym poziomie? Oj Pablo, Pablo skoro tak wygląda normalny poziom to ja nie chcę wiedzieć jak wygląda ten słabszy.

tyle dni po meczu a ja dalej nie mogę patrzeć na tą radość: http://kiks.tv/2010/05/wisla-na-wstecznym/
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#342
Stary 04.05.2010, 21:47
Pablo jest ligowym średniakiem jaki wielu. Moim zdaniem nie jest wart wykupienia go za 400.000 euro. Tym bardziej, że w koncepcji Kasperczaka, boczny obrońca ma grać ofensywnie i dośrodkowywać. A jak Pablo dośrodkowuje, to chyba nikomu mówić nie trzeba...
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 05.05.2010, 06:09
morgenes napisał(a):Wyświetl post
Pablo jest ligowym średniakiem jaki wielu. Moim zdaniem nie jest wart wykupienia go za 400.000 euro. Tym bardziej, że w koncepcji Kasperczaka, boczny obrońca ma grać ofensywnie i dośrodkowywać. A jak Pablo dośrodkowuje, to chyba nikomu mówić nie trzeba...
Radzę przygotować się na ewentualność odpuszczenia Alvareza i nie pozyskania w jego miejsce innego zawodnika. Przecież Singlar wraca do zdrowia, a w odwodzie jest Burliga. Od dłuższego czasu wszędzie w klubie szuka się oszczędności, a jakby nie patrzeć dwóch zawodników na prawą obronę będzie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:22.