The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 30.04.2010, 20:13
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem,ze już wiesz ,ze my przegrywamu jeden z następnych meczy,a reszta wygrywa do końca wszystkie.Nic tylko obstawiac i będziesz zarobiony.
Ja rozumiem ze jak dzis Korona jedzie z nami jak z kupa gnoju , to potem na wyjezdzie wygramy z Legia i Cracovia
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 30.04.2010, 20:14
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem ze jak dzis Korona jedzie z nami jak z kupa gnoju , to potem na wyjezdzie wygramy z Legia i Cracovia
a to cos dziwnego?
Amika przegrala ze Stalowa Wola a jest lepsza...........
Inter z Barcelona a jest lepsza.........Liverpool tez przgrywa ze spadkowiczami
Chelsea tez....Bayern tez..........
Wygralismy z Barcelona by potem zremisowac z przyslowiawa Odra
takich przykladow moge Ci podac 200 tys z kazdej ligi..
slabsze momenty kazdemu sie zdarzaja, szkoda tylko ze teraz na kilka meczow przed koncem

Ty za pomoca jednego, dwoch czy 5 meczow oceniasz sile danej ekipy?
przeciez wiadomym jest ze Korona do jaj niedorastwa Wisle, ale akurat w tym jednym meczu im sie cos udaje, ale tylko dlatego ze nasi kompletnie sie nie odnajduja............

i zapamietaj jedno, mecz meczowi nierowny.......
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 30.04.2010 o godz. 20:17.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 30.04.2010, 20:14
Boze, kiedy ten Alvarez nauczy sie dosrodkowywac? Jak mozna bylo wymienic Baszczynskiego na takiego grajka...

edit. W koncu Kirm schodzi.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 30.04.2010 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 30.04.2010, 20:19
klasyczny mecz na 0:1 jakich mielismy juz 5 w tym sezonie....

hahaha jak patrze jak klada sie boguski ba malecki i lobo to normalnie smiac sie chce

po tym strzale jestem juz pewien ze bedzie 0;1
Ostatnio edytowane przez legol : 30.04.2010 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 30.04.2010, 20:23
Matko i córko, po przerwie dalej dramat. Niech oni zrozumieją, że Kielczanie sobie samobójczych bramek nie strzelą, tylko po to, żeby Wisła wygrała ! :/
Żadnych jasnych punktów w naszej drużynce... Wisła grac k**** mać!
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 30.04.2010, 20:26
Szkoda gadać. Wielkie gwiazdy, wielki trener. Widać że spadek Górnika to nie przypadek.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 30.04.2010, 20:29
jasne..16 punktow jak dotad a ty cos majaczysz o Gorniku.

Gramy piach to nie podlega dyskusji ale sedzia tez nam nie pomaga. Gwizda wszystko przeciwko nam i niczego przeciwko Koronie. Pomijam tego plazowicza z Afryki ktory wszedl na boisko zeby sie wylegiwac.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 30.04.2010, 20:29
po co Wisla wypozyczala Chiristowa ? On jest chyba inwalidą 1 grupy skoro nie gra nawet przy takiej postawie Boguskiego.

W tym meczu juz tylko jedna rzecz mi moze poprawic humor: pojedynek 1 na 1 Lobodzinski - Gajtkowski.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 30.04.2010, 20:30
W****ia mnie już to leżenie na murawie Issy,
W****ia mnie to, że Łobo - skrzydłowy najlepszego klubu piłkarskiego w Polsce umie tylko jeden zwód.
W****ia mnie to, że nie mamy bramkostrzelnych napastników.
W****ia mnie to, że rezerwowym bramkarzem jest Juszczyk, który jest jak selekcjoner w chujowych klubach - puszcza największe szmaty i nie mają pojęcia o staniu na bramce.


Nie sądziłem że to kiedyś powiem, ale PAWEŁEK wróć ;(
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
mercury
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 30.04.2010, 20:31
Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.

Co do meczu faktycznie nie jest najlepiej. Większość grajków jest cieniem samego siebie. Jeszcze 20 minut, miejmy nadzieję, że te 2 bramki uciułają..
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 30.04.2010, 20:31
wygramy 2:1
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Faveks
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 30.04.2010, 20:33
Jest 30 kwietnia, 21.33. Nie będziemy Mistrzami Polski
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 30.04.2010, 20:34
Niech wpuści jeszcze kogoś do gry z przodu, Jirsaka, Mąkę, Christova, nie ma czego bronić...
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 30.04.2010, 20:36
Ale będzie dym jak nie wygramy!!!!!!
Tak serio to są to jaja, to wszystko obrazuje siłę naszego zespołu.... no jest źle!!! jest źle!!!! Ale o czym my tu mówimy, jak Gwiazdki jadą na wakacje, zamiast trenować! To jak się nie ma techniki, nie ma wytrzymałości, pieniędzy to co się ma?
O co chodzi z tym skandowaniem Atletico Madryt?
edit: zajebis*e podanie!!!!!
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 30.04.2010, 20:36
Właśnie, może akurat coś w naszej grze zmienią na lepsze. Mączyński przynajmniej dałby z siebie wszystko, Jirsak potrafi uderzyć z dystansu, a skoro Christova nie wzięli jako maskotki drużyny to powinien mu dać trener szansę.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 30.04.2010, 20:36
Macie tego swojego zbawiciela imieniem: Issa Ba. . .
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 30.04.2010, 20:37
Faveks napisał(a):Wyświetl post
Jest 30 kwietnia, 21.33. Nie będziemy Mistrzami Polski
spóźniłeś się.... Napisałem to już dzisiaj o 20.57
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 30.04.2010, 20:37
mercury napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.
Taa... Miałes kontuzje? Przyjedz do Polski... Zapewniamy 30 meczow bez narzekania na twoja postaw... Mozesz chodzic po boisku i kazda pilke tracic a i tak powiemy ze po prsotu brak Ci ogrania...

Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic...
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 30.04.2010, 20:38
PLankton to samo pomyslalem.

Wislak akurat Juszczyk najmniej winny bo brama byla konkretna.
co do reszty sie zgadzam
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 30.04.2010, 20:38
Kasperczak śpisz
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
mercury
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 30.04.2010, 20:40
legol napisał(a):Wyświetl post
Taa... Miałes kontuzje? Przyjedz do Polski... Zapewniamy 30 meczow bez narzekania na twoja postaw... Mozesz chodzic po boisku i kazda pilke tracic a i tak powiemy ze po prsotu brak Ci ogrania...

Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic...

Czy Boguski rozegrał 30 meczów? Czy Boguski nie strzelił żadnego gola od kiedy wrócił? Czy chodzi po boisku?

Odpowiedź sobie na te pytania a potem stwierdź czy Twoja opinia jest sensowna.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 30.04.2010, 20:41
Korona obnazyla w koncu kalectwo i brak przygotowania kondycyjnego naszych kopaczy, ze Slaskiem czy Piastem im sie udalo , ale szybko grajacy zespol dobry fizycznie wybil nam pilke z glowy
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 30.04.2010, 20:42
Jak patrze na ich grę to tylko jedno mi się nasuwa - symboliczne 10 sekund ciszy, więcej im się nie należy...

EDIT: Prawie 0-2. Patrząc obiektywnie nasi powinni dostać w******* 0-3..
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 30.04.2010, 20:42
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Kasperczak śpisz
Śpię!

123456...
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 30.04.2010, 20:42
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem,ze już wiesz ,ze my przegrywamu jeden z następnych meczy,a reszta wygrywa do końca wszystkie.Nic tylko obstawiac i będziesz zarobiony.
chyba nie wierzysz w cuda. Jeśli dziś przegramy, mistrz jedzie do Poznania
Odpowiedz cytując
AzorTSW
Junior Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: AZ_/\_RY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 30.04.2010, 20:44
Nie wiem czemu ale Wisła trochę zacofała się w rozwoju jeśli chodzi o technike. WIARA NIE ZACHWIANA jeszcze 10 minut!
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 30.04.2010, 20:44
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Śpię!

123456...
To się obudź leniu

P.S. Jesus co ten Leo Łobo robi :(
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 30.04.2010, 20:45
No i dobra!!!! Chcą być mistrzami to z Legią wygrają, ale pewnie nie chcą... Matko Boska Łobo...
Odpowiedz cytując
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 30.04.2010, 20:45
Wisła Kraków w żadnym wypadku nie zasłużyła na mistrzostwo polski w tym sezonie - co dopełnia katastrofalny występ w europejskich pucharach, ten zespól jest bez jakiekolwiek jakości sportowej. Gramy tydzień w tydzień padlinę taka jest smutna prawda....
Odpowiedz cytując
Faveks
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 30.04.2010, 20:47
Małkowski mecz życia.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:45.