The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 10.10.2023, 18:15
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ty mówisz o jakichś seriach, ja mówię o tym, że nie potrafimy wygrać nawet dwóch meczów jeden po drugim ani jeden raz przez 1/3 sezonu...

I apdejt statystyczny - gra na tych warunkach, nawet jeżeli nie będziemy przegrywać, w najbardziej optymistycznym wariancie (przemiennie wygrana z remisem) daje średnią 2 punkty na mecz o ile oczywiście nic nie przegramy po drodze. Przy naszym obecnym dorobku punktowym do progu awansu bezpośredniego (63 punkty) brakuje nam 46 punktów. W 23 kolejkach pozostałych do końca. Czyli aby awansować bezpośrednio do końca sezonu musimy punktować ze średnią... minimum 2 punkty na mecz.

Innymi słowy - Twoja wersja, która wydaje się być spoko na pierwszy rzut oka, daje nam awans tylko w najbardziej optymistycznym wariancie, a i to balansując na krawędzi.

Jeszcze inaczej to ujmując - tak przechlapaliśmy sobie już 1/3 sezonu, że w praktyce jakaś seria zwycięstw musi się wydarzyć, żeby realnie myśleć o awansie bezpośrednim.
Dlatego średnio wierzę w awans.

Zresztą, temat wałkowany milion razy. Kolejne "przełamanie" po Polonii, Arce i Motorze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 10.10.2023, 21:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czysto matematycznie, nie grzeje mnie to że nie wygrywamy seriami, o ile nie będziemy przegrywać. Co nie zmienia faktu że na pewno "jakas" seria wygranych się zdarzy. Miejmy nadzieję że już od Resovii.

ŁKS Wiosna 2022 - 8 wygranych-5 remisow i 3 porażki. Średnia 1.81 na mecz, na wyjazdach praktycznie żadnych zwycięstw i mieli awans, no ale mieli już sporą przewagę po zimie. 11-4-3 i średnia 2.05

@pepe72, ta prawidłowosc wyjazdowa nie sprawdziła się na wiosnę 2023, myślę że głównie dlatego że pojawiła się "mityczna presja"
Na wiosnę 2023 wygraliśmy wszystko jak leci do meczu w Niepołomicach. Nie miało znaczenia czy był "autobus" czy nie.
A awans zawalony został u siebie z Zagłębiem. Staty wiosny (tj. od 1.1.2023) to 12-0-4
Te "4" to:
w - Puszcza
w - Ruch
w - ŁKS
d - Zagłębie
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 10.10.2023, 21:45
MaLk napisał(a):Wyświetl post
...

Jeszcze inaczej to ujmując - tak przechlapaliśmy sobie już 1/3 sezonu, że w praktyce jakaś seria zwycięstw musi się wydarzyć, żeby realnie myśleć o awansie bezpośrednim.
Mimo "przechlapania" mamy teraz 4 punkty straty do awansu i 23 kolejki by je odrobić.
Jak na razie nauka zarządzania drużyną przez pana Trenera (jesteś taki dobry jak twój ostatni mecz ) jest wyjątkowo tania.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 13.10.2023, 13:20
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Mimo "przechlapania" mamy teraz 4 punkty straty do awansu i 23 kolejki by je odrobić.
Nie żeby coś, ale po ewentualnym szybkim odrobieniu tej niewielkiej straty trzeba potem takie odpowiednie miejsce, a zatem i odpowiednią średnią, jeszcze utrzymać.

A tabela jest tak płaska, że każda, nawet pojedyncza wtopa może sprawić, że wylądujemy zamiast na miejscu biorącym, na dodatek w okolicy 10 miejsca.

Tu naprawdę już nie ma miejsca na granie w kratkę.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 14.10.2023, 10:57
O to właśnie chodzi, że teraz jest super bo lepiej punktujemy ale póki co musimy nadal dobrze punktować aby dogonić miejsca 1-2, uciec reszcie, później nadal to trzymać. Także dzięki super początkowi sezonu, musimy praktycznie do końca cisnąć mocno. Czy się da? Wątpię. W tamtym sezonie ŁKS 19 zwycięstw i 9 remisów, Ruch 17 zwycięstw i 11 remisów.
Powiedzmy, że potrzebujemy na 23 kolejki wygrać jeszcze 14 razy, żeby dobić do tych 18 zwycięstw i musimy też zremisować z 5 razy.
Patrząc na naszą dyspozycję w kratkę to bardziej bym obstawiał, że wygramy z połowę meczów, a reszta to będą albo remisy albo porażki, bo jak nam nie wychodzi to wtedy każdy wynik możliwy, z każdym.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:34.