
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#61
|
|
Wstyd, panie i panowie.
![]()
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki" "Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze" "Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center" cdn.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#62
|
|
Nie jestem zaskoczony. Widząc poziom mobilizacji do jakiego część "kibiców" jest zdolna liczyłem tylko na cud. Niestety, nie udało się.
Te 10 500 punktów, to ok 3500 osób głosujących na nasz projekt za 3 punkty. Każdemu, komu nie chciało się poświęcić tych kilku minut na oddanie głosu powinno być zwyczajnie wstyd. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#63
|
|
Pogratulować Armii Białej Gwiazdy "żołnierzy"...
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#64
|
Eeee tam. Zaraz każdy napisze, że głosował za 3 punkty. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline |
#65
|
|
Każdy kto będzie narzekał, że jest źle i trzeba zamknąć SA, ogłosić upadlość i zaczać od IV Ligii niech popatrzy na ten wynik. 3500 osób (a ch, liczmy 5k, może nie każdy dał 3pkt) - tyle poświęca 10min by oddać głos, który może dać 3mln zł. I NIC poza tym ich to nie kosztuje. Już widzę jak udałoby się odbudować klub od 4 ligii z takim zaangażowaniem.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#66
|
|
Oddałem głos na Park Lotników w drugiej kolejności na Muzeum Wisły, niestety oba projekty upadły:(
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#67
|
|
Dla tych co nie wiedzą:
"Znamy już oficjalne wyniki głosowania w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. W wyborach udział wzięło 7,5 procent mieszkańców Krakowa. Wśród projektów ogólnomiejskich zwyciężyła budowa toru motocyklowo-samochodowego (3 mln złotych), bezpłatny angielski pięć razy w tygodniu dla krakowskich uczniów (882 tys. zł), zagospodarowanie zalewu Bagry, publiczne kąpielisko z plażą miejską na Zakrzówku" ![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline |
#68
|
|
Czyli tak na prawdę brakowało niecałe 300 osób, żeby projekt przeszedł :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice
Offline |
#69
|
|
Gratulacje dla wszystkich napinaczy... Szkoda nawet komentować
![]() POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten, Ten boski Krakowski nasz TS I w każdej chwili czy dobrej czy złej, Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!! |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#70
|
Własnie przez takie głosowanie projekt upadł. "A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji". Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#71
|
|
brakło 100 osób , żeby projekt przeszedł [mniej niż 300 pkt - 1 osoba, mogla dac 3 pkt maks]
![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline |
#72
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#73
|
Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin. Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 06.07.2015 o godz. 11:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#74
|
|
Problem polega na tym, że większość z nas mobilizowała też rodziny i oddawaliśmy po kilka głosów. Gwoli prawdy w rzeczywistości osób którym zależało na muzeum było nie więcej niż 1000-1500.
![]()
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline |
#75
|
|
Nie. Projekt upadł dlatego, że głosowało na niego za mało ludzi. Przy ogólnej frekwencji na poziomie 50k. Pewno wszyscy mieli na drugą zmianę, albo rano musieli wcześnie wstać. Albo akurat nie było ich w Krakowie. A nie, czekaj, to nie wymówka dlaczego na stadionie jest 9k ludzi.
Ciągłe "niech ktoś". Niech ktoś coś zrobi, niech ktoś coś ogarnie. A jak ktoś coś zrobił i ogarnął, to nie ma 10min na głosowanie. Ale potem będzie "a dlaczego nie ma muzeum?!"... ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#76
|
|
Nie pisz bzdur i nie szukaj na siłę durnego konfilktu, bo to jest wina każdego, kto nie zagłosował, niezależnie od sektora, który zajmuje. Nie trzeba być "fanatykiem", żeby parę razy kliknąć myszką.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#77
|
|
To proszę w takim razie się na mnie nie wyżywać, że to moja wina, bo zamiast 6pkt dałem temu projektowi(z żoną) 4pkt.
Uważam, że każdy kto choć dał 1pkt przy tej marnej frekwencji (7%) zasługuje na słowa podziękowania! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#78
|
dostało 6 pkt. Nie ma nic bliższego sercu Wiślaka...Park był w dalszej kolejności... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#79
|
|
W.w masz moją odpowiedź, że słowa podziękowania należą się wszystkim ,którzy oddali swój głos. Teraz przy pierwszym meczu pójdź na stadion i zapytaj w najbliższym otoczeniu ile osób kliknęło na muzeum za 3pkt - 2 tudzież 1pkt. Możesz być niemile zaskoczony.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA
Offline |
#80
|
|
K..wa Panowie, dajcie gościowi spokój. Miał odwage przyznać jak zagłosował i ile punktów oddał na nasz projekt i chwała mu za każdy punt. Ciekawy jestem ilu najmądrzejszych i innych pocemonów z tego forum nie zagłosowała wcale. Teraz siedzą cicho bo pewnie coś tam, coś tam i nie mogli tego zrobić. Dowiedzcie się kto i jazda z mordą do nich, bo to co się stało to jakiś k..wa dramat. Przej...liśmy coś co powinniśmy wygrać w cuglach. Takich teraz doczekaliśmy się " kibiców" i gówno zrobimy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#81
|
|
To, że przegraliśmy z torem to pół biedy. Ale tego, że ten jebany angielski przeszedł w zamian za muzeum zdzierżyć nie potrafię.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#82
|
|
Ja mógłbym zrozumieć tylko, wygraną jakiegoś projektu ratującego zdrowie lub życie ludzkie...To była wielka szansa na pokazanie się w mieście...Została zmarnowana...Powiem wprost - przegraną upatruję w tym, że znaczna część mieniących się sympatykami Wisły to banda skończonych leni...
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#83
|
|
czepianie się TSWthedues, że dał 4 zamiast 6, to jak przypie.rdalanie się do kibica, że przyszedł na mecz i kupił bilet za 20zł, zamiast za 60zł, poważni jesteście? rozpęd i głową o ścianę polecam.
pretensje można mieć do wszystkich którym tak zależy, że nie mieli 10 minut żeby zagłosować. liczba oddanych głosów to wstyd dla nas jako Wiślackiej społeczności.. a co do tego angielskiego, to też na początku się wkurzyłem, ale uważałbym z tym, bo 10mln jest przekazane na ogólnomiejskie projekty, a angielski kosztował niecały milion.. więc nawet gdyby był za nami, prawdopodobnie to on zostałby wykonany, a nie nasz, ze względu na ograniczenie finansowe, które jasno mówi że najwyżej sklasyfikowane projekty dające 10mln zostaną zrealizowane. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#84
|
|
Gość przynajmniej zagłosował, reszta miała w dupie muzeum.
|
|
|
|
Member
Od: 01.2015
Skąd: KR
Offline |
#85
|
Takich ....a mamy fanatyków, którzy raz na sezon przypomną sobie o Wiśle kiedy gramy z Legią. Cóż może za rok się uda. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#86
|
|
Tylko tylu mamy kibiców Wisły w Krakowie którym zależy na klubie ?
Nie chcę mówić jaka mobilizacja byłaby w Warszawie czy Poznaniu gdyby przeprowadzono takie głosowanie, niestety pokazało to nam miejsce w szeregu, bo ludziom nie chciało się poświęcić paru minut dla dobra i przyszłości swojego klubu ... Wychodziłoby z tego, że większość kibiców Wisły mieszka poza Krakowem Wstydźcie się Krakusi ! ![]()
Ostatnio edytowane przez heoij : 06.07.2015 o godz. 15:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#87
|
Cóż, hasło "policzmy głosy" dało przynajmniej wyrazistą odpowiedź. Szczególnie wyniki polecam tym co wypisują hasła o 4 lidze, Cupiał spier... i o drodze Lechii i inne bla, bla, bla... To nie jest tak, że kibiców nie ma. Tylko na tą obojętność pracowaliśmy kilka lat. Pisane było o tym w temacie o frekwencji. Luty 2012 roku. W kolejce po płatny bilet na Superpuchar w Warszawie stanęło 9000 osób. Czerwiec 2015 roku. Może 1500 osób zechciało zagłosować bezpłatnie na Muzeum. Bez komentarza. Nadzieja jest tylko taka, że może któryś z projektów wypadnie i my wskoczymy na jego miejsce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#88
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#89
|
|
Wstyd i żenada.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#90
|
Choćby dlatego. Jak dla mnie tak 1 % szans, żeby coś wypadło.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 06.07.2015 o godz. 19:12.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|