
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#271
|
|
Co powiesz o Nunezie który zrobił Dembele na czerwoną kartke? Ty naprawde myslisz ze on kalkulował w tym polu karnym ? Był ścisk i sie wywrócił. Zresztą ,wg. Ciebie zasługiwalismy na punkty w tym meczu? A karny był, bo sędzia go odgwizdał- takie są fakty.
Wisła-Jagiellonia co powiesz w takim razie o tych meczach? Jaką etykę piłkarską ma diryrat Nunez albo Iliev czy Biton? Nie mówiąc o Diazie czy Meliksonie? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#272
|
kolego szanowny - ty nadal nic nie rozumiesz ...chodzi mi o to ze Zienczuk jako dawny pilkarz Wisly- jeden z symboli dekady tego klubu zachowuje sie w tak niehonorowy i niesportowy sposob wobec naszego klubu ....co ty mi tu wyjezdzasz z symulkami Ilieva- 20 minutowego zawodnik - Melxa lub tego pozal sie Boze Nuneza |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#273
|
|
do szprotson:
Karny był odgwizdany nieuczciwie i ciekawe że zawsze jesteś po stronie rywali Wisły, ciekawe. Rzecz dotyczy nie tego że Zieńczuk sie przewrócił, a tego że symulował ból (choć to on kopnął Wilka a nie odwrotnie), oraz przed kamera nie zająknął sie na temat swojego nieetycznego zachowania. Melikson jest faulowany i to brutalnie, Iliew zaś to tak jak Nunez symulant, rzecz w tym że Zieńczuk miał pozytywną opinie że postępuje fair, otóż już ją utracił i to bezpowrotnie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 16:53.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#274
|
Oczywiscie Zieńczuk zachował sie w sposób niehonorowy ale klub w stosunku do niego zachował sie honorowo w 100% gdy ochodził ? Nie. Zreszta, sprawy by nie było gdyby ktokolwiek piłke wybił, a że nie wybił i sie Zieniu to wykorzystał no cóż. I w ogole piszesz o Zienczuku jakby Wisła wyciagneła go w wieku 13 lat z jakiejs mega biedy i tylko dzięki niej został piłkarzem...a tak nie jest. Baszczyński będąc w identycznej sytuacji też by sie przewrócił, ale to nie piłakarz odgwizdał karnego to raz, a dwa, sędzia jakieś tam przesłanki do tego karnego miał czy nie miał ? Melikson jest faulowany i to brutalnie - Prosze Cie, Prosze Cie,Prosze Cie... milosz : przede wszystkim polecam Ci jakiegoś optyka.Nie po raz pierwszy zdarza sie ze zadane zostaje Ci pytanie a ty unikasz odpowiedzi jak ognia. Albo masz słaby wzrok albo....
Ostatnio edytowane przez szprotson : 26.03.2012 o godz. 16:57.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#275
|
|
Wiedziałem że na Sląsku jak gramy to te mecze sa beznadziejne ale wczoraj to bylo dno dna jakbyśmy tak grali np. Apoelem 10-0 w dwumeczu co ja mówie wogole by do niego niedoszło z Liteksem 5-0 w plecy
wiec latem gralismy jak na nasze mozliwosci bardzo dobrze i osiagnelismy bardzo dobry wynik a mega sukces byl bliski jak Skorza chciałby Kirma to juz powinniśmy zaproponować go Legii za symboliczne 1000 euro ale nie u nas wypełni swój 5-letni kontrakt a sedzia dołożył swoje bo mozliwe mimo naszej beznadziejnej gry ze remis byl w zasięgu PS liga jest beznadziejna a w zasadzie sposób w jaki graja w nim zespoły ten rok w pucharach był wyjątkowy taki Ruch zakończy swa przygodę w Kazachstanie czy z innymi Azerami
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 26.03.2012 o godz. 17:02.
![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#276
|
|
szpprotson:
Owszem Melikoson jest faulowany i to brutalnie, również w meczu z Ruchem dostał "z liścia w twarz". Sędzia nie miał żadnych przesłanek do podyktowania karnego, a Twoja postawa na forum to mi wygląda na trollowanie, bo jakoś zawsze bronisz decyzji niekorzystnych dla Wisły, a i jestes z reguły po stronie rywali. Żegnam.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.03.2012 o godz. 22:23.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#277
|
|
co powiesz w takim razie o tych meczach?
Jaką etykę piłkarską ma dirtyrat Nunez albo Iliev czy Biton? Nie mówiąc o Diazie czy Meliksonie? ponowie pytanie. E: wiecie kto zwala winę na sędziego? Złej baletnicy... ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#278
|
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 17:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#279
|
Nie no koles - ty jestes niereformowalny - koncze polemike z Toba bo to bicie glowa w mur .....co mnie obchodzi czy grales w pilke , w bilarda czy w inne pici polo |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#280
|
|
E: wiecie kto zwala winę na sędziego?
Złej baletnicy... Czy ktokolwiek stwierdzil ze Wisla przegrala poprzez wine sedziego |
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#281
|
|
do wszystkich co pieprzą głupoty o złym zachowaniu Zieńczuka:
proponuje wam walnąć z zamachu z całej siły w umięśnioną i dobrze postawioną nogę drugiego człowieka, zachaczając czubkiem stopy. a najlepiej jakbyście to zrobili mając zamiar kopnąć w piłkę i nie spodziewając się tego - lepszy efekt (tak jak zrobił Zieniu). padniecie na glebę i zaczniecie płakać och jak boli. Zieńczuk tam nigdzie karnego się nie domagał, padł na ziemię, bo mógł w takim starciu nawet naderwać jakiś mięsień, a że zabolało to jestem tego pewien. pomyślcie, bo zachowujecie się jakby wam móżg nie działał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#282
|
|
Gucio25
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91849,11417191,Zienczuk_przewraca_sie_po_starci u_z_Wilkiem__Karny.html Jednak trochę fantazjujesz, Zięńczuk, jedynie zahaczył kopiąc Wilka, rzecz w tym że po meczu jakby nigdy nic już nie pamiętał kto kogo kopnął, ot chodzi o minimum uczciwości. Przed meczem Zieniu był gościem z klasą, a po meczu jest zwykłym Furtokiem czy naszym Nunezem i niczym więcej. |
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#283
|
|
jedynie zahaczył?
no to zrób, jak Ci proponowałem - zahacz tak samo robiąc zamach na piłkę. już nieraz zdarzały się przy takim czymś kontuzje, bo stopa się nagle wygina i jest nieprzygotowana na to. jeśli sobie z tego nie zdajesz sprawy, to nie ma o czym dyskutować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#284
|
|
Gucio25
Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, to czy go bolało czy nie to tego nie rozstrzygniemy, rzecz w tym że bezsporne jest iż po meczu zachował sie nie fair udając że karny był, a tymczasem to on faulował kopiąc Wilka a nie odwrotnie. Notabene takich sytuacji w meczu jest dziesiątki i nie każdy piłkarz pada jak rażony piorunem , istotą krytyki Zieńczuka jest jednak jego zachowanie względem nieuczciwego karnego, ot facet wykazał sie nieuczciwością, czyli dołączył do licznego grona piłkarskich oszustów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 20:57.
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#285
|
|
|
Cytat:
Zieniu napisał(a):
w tv Zienczuk powiedział dokładnie to samo, co w tym wywiadzie, sam przyznaje że to on kopnął Wilka. po meczu podszedł z brawami pod sektor Wisły. faktycznie, jakby chciał nas oszukać, to myślisz, że też by podszedł? czy uciekł do szatni, bojąc się krytyki? i w czym jest nieuczciwość Zienia? w tym, że się wywrócił po kopnięciu w noge przeciwnika? w którym on miejscu domagał się karnego, albo cokolwiek w tym stylu? walnął w nogę, zabolało, wywrócił się i tyle. jego koledzy domagali się karnego, on nawet ręką nie machnął, ani nie popatrzył w stronę sędziego. ogarnij się człowieku. dla mnie koniec dyskusji, bo inaczej się nie da. @milosz - no faktycznie, nie powiedział, zapędziłem się, ale też nie powiedział nic o tym, że karny był, więc i Ty "nie fantazjuj" Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 26.03.2012 o godz. 19:07.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#286
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#287
|
|
Po meczu nie powiedział że karny być nie powinien, nie fantazjuj.
A czasem tak niewiele trzeba aby zachować się przyzwoicie, jak wiele by zyskał gdyby zachował się inaczej i nie mówił coś o 50 na 50 tylko po męsku, np. że „karnego być nie powinno, byliśmy lepsi, ale szkoda że wygraliśmy po takim karnym, błąd sędziego nam pomógł, cóż taka jest piłka błędy sędziego wpisane są w ten sport, wygraliśmy, ale szkoda że po takim karnym” itd. Doprawdy niewiele trzeba by być przyzwoitym, samego Zienia lubić, to nadal będę lubił, ale wzorem sportowca to już nie jest jak choćby nasz Kazio Moskal. Cóż, różne są dziś wzorce postępowań, jedni klękają przed Małeckim, dla drugich liczy się cwaniactwo boiskowe (Furtoka i Nuneza), ale są i tacy co chcą postępować fair, jak np. Włodek Lubański i mnie tam najbliżej do tego trzeciego wyboru.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 21:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#288
|
|
Takiego burdelu i syfu w wykonaniu Naszych pilkarzy to jeszcze nie widzialem!! Czy oni maja ambicje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??
Offline |
#289
|
|
Bardzo to wszystko zabawne - wychodzi z niektórych postów na to, że Zieńczuk, jako były gracz Wisły powinien właściwie cichcem do naszych dołączyć i za V kolumnę robić względem Ruchu.
Naprawdę nie zwróciliście uwagi w jakiego koloru koszulce grał Zrozumiecie kiedyś, że co innego sentymenty i przywiązanie, a co innego praca I że to się nie kłóci ze sobą Ile razy słychać, że poza boiskiem przyjaciele ale przyjaźń się "zawiesza" z pierwszym gwizdkiem, a "zmartwychwstaje" po ostatnim. Tak wygląda współzawodnictwo sportowe. Jeśli to was nie przekonało to może Zieniu, mimo że sam kopnął Wilka to krzyczał bo to jego zabolało. Najman też Saletę kopał, a potem płakał bo jego bardziej bolało ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#290
|
A kibice Wisły jeszcze zgotowali mu owacje.... Dla zrozumienia - normalne jest, że piłakrz gra przede wszystkim dla swojego pracodawcy aktualnego a nie poprzedniego, piłkarze Wisły zagrali pytę największą w tej rundzie - zero taktyki, zero przytrzymania piłki, po prostu jedno wielkie zero za wyjątkiem Pareiki. Gdyby nie było odgwizdanego karnego - Ruch i tak wciąnłąby przynajmniej jedną bramkę przy innej okazji.... Kiedy Marciniak pomylił się z Lubinem dyktując karnego na Kirmie (notabene nie wykorzystanego przezeń) to jechali po nim jak po burej suce - począwszy od Canal + skończywszy na weszło. Od tego momentu Marciniak nie odgwiżdże dla Wisły faulu - chyba że Wislaka zdepczą (vide Maor) Poza tym dla oglądających mecz z komentarzem Canal + to była podówjna katorga - oprócz żenującej gry Wisły - żenujący komentarz - jak Szydnrowski napierdala Meliksona po nogach i twarzy - to jest to "wybicie Mleiksonowi chęci do gry" - gdy podobnie czyni Bunoza czy Diaz - to jest "brutalny faul Wiślaka" Dlatego nie dziwcie się temu, że część ludzi czuje wkurr....ienie po niedzielnym meczu. ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#291
|
|
Przykładem "fajnego" sędziowania była tez sytuacja pomiędzy Chavezem, a Piechem. Najpierw Osman przytrzymywał Piecha i żółta kartka. Moment później odwrotna sytuacja. Chavez minął Piecha i ten go łapał za koszulkę i tylko faul. Wsystkie takie sytuacjedodatkowo niesłychanie rozstrajają zawodników, abstrahując już nawet od tego kto lepiej grał.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??
Offline |
#292
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|