The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 28.06.2011, 20:49
Marcin Kiełpiński w Wiśle!

Cytat:
Zawodnik związał się z Wisłą Krakbet umową, która obowiązywać będzie od dnia 1 lipca 2011 przez najbliższe dwa lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok.
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...odnikiem-wisly

Jutro kolejne newsy o transferach ...
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 29.06.2011, 19:26
No to BUM

Bem vindo!


Cytat:
André Luiz des Neves Peres zwany po prostu „André” podpisał kontrakt z Wisłą Krakbet.
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/bem-vindo

Polecam obejrzeć filmik
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 01.07.2011, 10:57
I transfer nr.3:

Cytat:
Trzecim zakontraktowanym przez Wisłę Krakbet zawodnikiem jest pochodzacy z Ukrainy Roman Vahula. 26 letni piłkarz występował ostatnio w lwowskim klubie TVD. Ma również na swoim koncie występy m.in. w Szachtarze Donieck oraz Reprezentacji Ukrainy. Roman związał się z Wisłą rocznym kontraktem z opcją przedłużenia go na kolejny rok.
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/kolejny-transfer
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 09.07.2011, 14:15
Zbiórka na FUTSAL
http://www.facebook.com/event.php?eid=109038225856150

Witam wszystkich.

Istnieje możliwość wyjazdu na mecz z Rekordem B-B. Mecz odbędzie się 17 lub 18 wrześnie (tj. sobota i niedziela).
Obecnie mamy ok. 40 zainteresowanych. Koszt +/- 30 zł.
Przejazd wynajętym busem/busami ( w zależności ilu chętnych będzie ). Im więcej ludzi tym mniejsze koszty.
Także jeśli jesteś zainteresowany to proszę pisać tutaj lub priv.

Informujemy o tym z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ chcemy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.
Mobilizujemy się, zachęcamy znajomych!
Jeśli macie jakieś pytania śmiało piszcie.

Podbijajcie temat.
Powód: wyjazd do bb
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 09.07.2011 o godz. 14:59.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 06.09.2011, 23:11
Mógłby ktoś krótko opisac sytuacje futsalistów przed nowym sezonem? Chodzi mi o podsumowanie transferów, czy wzmocnienia sa powazne, czy wrecz przeciwnie?

Bo laikowi po nazwiskach i byłych klubach jest ciezko ogarnac, kto jest kto

W sumie to mecz o superpuchar dużo powie, no ale...
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 07.09.2011, 17:25
Tak pokrótce, nie wiem co de facto chciałbyś wiedzieć. Wg mnie (ale moge być nieobiektywna ) transfery są dobre. Na prawde dobre. Przede wszystkim mamy zawodników lewonożnych, których tak brakowało w zeszłym sezonie. Są to jednak w sumie uzupełnienia składu, co powoduje że dośc fajnie wygląda zgranie ect. Z resztą poza Romanem wszyscy się właściwie znali - czy to z naszej ligi, czy kadry czy wczesniejszej wspólnej gry.

Roman Vakhula – 26 lat Ukrainy występujący ostatnio w lwowskim klubie TVD. Grał też m.in. w Szachtarze Donieck oraz w reprezentaci Ukrainy (ponad 40 występów).
André Peres – 24 lata. Znany jest głównie z gry w drużynie Jango Katowice. Po wyjeździe z Polski karierę kontynuował w rodzimej Brazylii. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Associação Sobradinho, dla którego zdobył 16 bramek. Associação z André w składzie zajęło 7 miejsce.
Rafał Franz – 25 lat, kluczowy zawodnik aktualnego mistrza Polski - Akademii FC Pniewy. W poprzednim sezonie zdobył 11 goli. Trzy z nich strzelił Wiśle. Ponadto jest etatowym reprezentantem Polski.
Marcin Kiełpiński – 22 lata. Dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi – mierzy aż 191 cm wzrostu, waży 92kg. Podczas turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy w Bielsku Białej zadebiutował w kadrze A futsalowej Reprezentacji Polski (mecz Polska-Portugalia). W zakończonym sezonie występował w drużynie FC Jango Katowice.
Marcin Czech – 24 lata. Znany z występów w Kupczyku, jeden z lepszych ich zawodników. W pamięć kibicom Wisły mógł się wpisać bardzo ładnym golem w czasie Final Four.
Kamil Lasik – 16 lat, bramkarz drużyny z Chrzanowa, z którą współpracuje nasz klub. Młody zawodnik wyróżnia się na tle swoich rówieśników. Kamil niedawno przebywał na konsultacji reprezentacji Polski w futsalu U-19.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 07.09.2011, 17:40
może byc ciekawie.
Dobrym transferem moze okazac sie przede wszystkim Ukrainiec, tam futsal stoi naprawde na wysokim poziomie,zreszta widzialem na zywo porazki 1-5 czy 4-6.

Nie widzialem ze czeszyk trafił do Krakbetu.Jak był w młodzieżowce kraju grałem z nim na hali, to wydawał sie być takim robinho, szybki w biegu i machaniu nogami. Do tego chłopak za Wisłą, grał w Pradniczance.
Szkoda ze Słonina nie gra u Nas, nepewno byłby mistrz.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 11.09.2011, 13:21
http://www.orange.pl/kid,4000181490,...o,article.html
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 11.09.2011, 19:51
SUPERPUCHAR JEST NASZ!

http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...uchar-jes-nasz
Odpowiedz cytując
Michal-Lemberg
Junior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 12.09.2011, 16:47. Akademia FC Pniewy - Wisła Kraków 3:4 (flaga "Czarni Lwów")
Poniżej zamieszczam zdjęcia (mojego autorstwa) z wczorajszego meczu o Superpuchar Polski w futsalu pomiędzy Akademią FC Pniewy a Wisłą Kraków:















Pozdrowienia z Dolnego Śląska,
Michał Lemberg

P.S.: WKS & TSW !
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 14.09.2011, 14:47
SKRÓT meczu o Superpuchar na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/09/wisla-krakbet-z-superpucharem/
Odpowiedz cytując
Groniol
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 25.09.2011, 20:04
Wybiera sie ktoś 1 października do Rudy Śląskiej

priv
Ostatnio edytowane przez Groniol : 25.09.2011 o godz. 20:08.
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.

ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !!

Odpowiedz cytując
m94
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 25.09.2011, 20:17
Takie pytanie kiedy Wisła gra następny mecz w futsalu na Reymonta bo nigdzie nie mogę znaleźć terminu ?
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 25.09.2011, 21:55
Groniol - praktycznie nie przypominam sobie meczu futsalu (wyjazdu) na którym nie było kogoś z Krk, więc i teraz pewnie ktoś będzie.

m94 - http://www.futsalekstraklasa.pl/inde...terminarz-menu
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 26.09.2011, 07:33
m94 napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie kiedy Wisła gra następny mecz w futsalu na Reymonta bo nigdzie nie mogę znaleźć terminu ?
22-23 października z Red Devils Chojnice.

Do Rudy wybiera się 20~ osób
Odpowiedz cytując
Groniol
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 26.09.2011, 14:37
WISLAK BW napisał(a):Wyświetl post
Do Rudy wybiera się 20~ osób
No to cekam na braci po szalu na hali!

Do soboty!!

AVE W !
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.

ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !!

Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 30.09.2011, 16:24
Jakby ktoś miał ochotę jechać jutro do Rudy to zapraszam na prv.
(oczywiście nie ktoś zupełnie anonimowy dla mnie)
Odpowiedz cytując
h3po4
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 16.10.2011, 19:57
Kiedy futsal u nas? chyba w tym tygodniu?
Być okrutny i odważny
Zmienić dolę swą przeklętą
Trochę zemsty, trochę krwi
Worek z forsą mieć pod głową
Wtedy ma się piękne sny
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 16.10.2011, 20:05
Niedziela, 14.30. Z Red Devils.
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 16.10.2011, 20:08
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Niedziela, 14.30. Z Red Devils.
A piłkarze "trawiaści" nie grają też o 14.30 w Łodzi?
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 16.10.2011, 20:40
Niestety grają ... :|

Termin tego meczu (futsalu) nie podlegał niestety "dyskusji", gdyż mecz będzie w TV więc termin narzucony odgórnie :/

A to tym bardziej szkoda, bo pierwszy raz w tv a równocześnie z trawą ... ale to jeszcze bardziej trzeba się zmotywować - KTO NIE JEDZIE DO ŁODZI NIECH PRZYCHODZI NA HALĘ! Wynik spotkania z trawy będzie podawany "na żywo". Siedząc przed TV nie pomozesz kopaczom w Łodzi, a przychodząc na halę możesz bardzo pomóc futsalowcom! I dodatkowo pomóc fajnie zaprezentować się przed Polską.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 17.10.2011, 17:04
DOBRE WIADOMOŚCI! Co prawda troche zamieszania, ale - NIEDZIELNY MECZ JEST O GODZINIE 18! Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po meczu kopaczy przyjśc na halę
Odpowiedz cytując
ero781
Senior Member
 
Od: 10.2009
Skąd: z osiedla.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 17.10.2011, 17:12
jak mi samolot z łodzi do Krakowa załatwisz : )
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 18.07.2014, 07:58
Brak licencji to pokłosie konfliktu z ostatniego roku z Greniem czy zmieniły się wymogi?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 21.07.2014, 14:02
Wymogi praktycznie te same. Licencja wydawana byla warunkowo no i sie skonczylo...
Odpowiedz cytując
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 22.07.2014, 21:56
Greń chciał wydymać Wisłę, Grenia wydymał Boniek szkoda że w polskiej piłce nie wiedza jakie są przepisy

Stanowski: "Ciężka dzień dla Grenia, za ciężki. Fuzja obalona, opozycja z futsalu (Wisła Krakbet) przeproszona przez prezesa PZPN za brak licencji"
Powód: Stano
Ostatnio edytowane przez Patryk_185 : 22.07.2014 o godz. 22:03.


Odpowiedz cytując
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 12.08.2014, 10:37
http://wislafutsal.pl/2014/08/wrocili/
Odpowiedz cytując
Gloryglory
Junior Member
 
Od: 08.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 23.09.2014, 14:11
Patryk_185 napisał(a):Wyświetl post
Greń chciał wydymać Wisłę, Grenia wydymał Boniek szkoda że w polskiej piłce nie wiedza jakie są przepisy

Stanowski: "Ciężka dzień dla Grenia, za ciężki. Fuzja obalona, opozycja z futsalu (Wisła Krakbet) przeproszona przez prezesa PZPN za brak licencji"
Dlaczego zawsze oni budzą się po fakcie ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:17.