The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.10.2023, 08:35. 11 kolejka, Wisła Kraków - Znicz Pruszków, 7 październik 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.10.2023, 09:18
Dominujące odczucie przed meczem, obojętność. Do takiego stanu doprowadziła postawa władz klubu.

Jadę na grzyby w sobotę tam może emocje będą większe, a na pewno zdrowsze.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.10.2023, 09:29
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dominujące odczucie przed meczem, obojętność. Do takiego stanu doprowadziła postawa władz klubu.

Jadę na grzyby w sobotę tam może emocje będą większe, a na pewno zdrowsze.
Ostatni dzwonek,chyba kończy się wysyp.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.10.2023, 09:32
Spodziewam się raczej remisu albo przegranej, chyba że jakimś cudem wciśniemy gola i mecz się otworzy.

Przebieg meczu znamy - murarka plus kontry i SFG ze strony Znicza, ew. tylko murarka. Z tyłu na zero, z przodu na bank coś się stworzy bo nasza obrona to nie monolit.

W odpowiedzi my będziemy wrzucać na pałę i... Tyle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.10.2023, 09:41
Gramy swoje na 3:3
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.10.2023, 10:05
Mam wyjebongo na te mecze Wisły. Wolę iść na spacer, zdrowiej, niż oglądać poczynania pseudotrenera i pseudowłaściciela, który doprowadzi Wisłę do upadku, wspomnicie moje słowa.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.10.2023, 11:16
To jest niesamowite jak bardzo schematyczne stały się mecze Wisły, wszyscy tutaj jestesmy absolutnie prawidłowo przewidzieć przebieg i obraz meczu

1. Powolny i bezpłciowy atak pozycyjny w wykonaniu Wisły.
2. Murarka i stanie w 10 przed 16 w wykonaniu znicza.
3. 2137 wrzutek w pole karne i tyleż samo wybić przez obrońców Znicza.
4. 87 rzutów rożnych po których w sumie oddamy 4 zablkowane strzały i 1 niecelny.
5. Znicz tworząc jedną/dwie okazję na mecz będzie bliżej zdobycia gola, albo w ogóle go zdobędzie.
6. U nas albo wpadnie jedna bramka fartem jak z Głogowem, albo nie wpadnie.
7. W to, że strzelimy więcej niż jednego gola nie wierzę, więc wynik jest uzależniony od tego ile kontr wykonczy skutecznie znicz, jeśli jedną - remis, jeśli więcej niż jedną - przejebiemy.

No i w sumie to by było na tyle, tak jak wszyscy pisali wyżej, z czystem sumieniem zamiast oglądania tego gówna można po prostu przeczytać ten post i generalnie mieć obraz przebiegu spotkania pewnie w 90% a sobotę wykorzystać na coś co przyniesie pozytywne emocje a nie frustracje
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.10.2023, 11:25
Trener Znicza po ostatnim meczu odżegnywał się od grania murowanka, jakoby ich celem było jednak atakowanie. Trochę to naprawa optymizmem, że sobotni mecz nie będzie pazdzierzem podobnym do meczu z Płockiem, Chrobrym czy Stala.

Patrząc jak radzimy sobie akurat z beniaminkami, które jeszcze nie wiedzą jak grać z Wisłą, to pewnie w sobotę wygrany. Od Resovii powrót do Paździerzu.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 05.10.2023, 11:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trener Znicza po ostatnim meczu odżegnywał się od grania murowanka, jakoby ich celem było jednak atakowanie. Trochę to naprawa optymizmem, że sobotni mecz nie będzie pazdzierzem podobnym do meczu z Płockiem, Chrobrym czy Stala.

Patrząc jak radzimy sobie akurat z beniaminkami, które jeszcze nie wiedzą jak grać z Wisłą, to pewnie w sobotę wygrany. Od Resovii powrót do Paździerzu.
Jeśli trenerzy beniaminków nie mieszkają pod kamieniem, to przypominam, że w sobotę gramy 11 kolejkę a nie drugą jak w przypakdu Polonii. Także takie gadanie trenera Znicza jest raczej pod publiczkę, nie przyzna otwarcie przecież, że skupią się na przeszkadzaniu i trzymaniu szyków w obronie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.10.2023, 11:34
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Jeśli trenerzy beniaminków nie mieszkają pod kamieniem, to przypominam, że w sobotę gramy 11 kolejkę a nie drugą jak w przypakdu Polonii. Także takie gadanie trenera Znicza jest raczej pod publiczkę, nie przyzna otwarcie przecież, że skupią się na przeszkadzaniu i trzymaniu szyków w obronie.
Motor to też był beniaminek.

Zresztą to wymowne z kim aktualnie mamy wygrane, czyli beniaminki + rozwalona Arka.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.10.2023, 11:35
Niby dlaczego mieliby się otworzyć jak grę obronną mają dość dobrze poukładaną.Albo minimalnie wygrywają albo minimalnie przegrywają,tylko Katowice wygrały z nimi różnicą dwóch bramek.Albo szybko otworzymy wynik albo to będzie widowisko dość bolesne dla oczu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 05.10.2023, 12:02
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Niby dlaczego mieliby się otworzyć jak grę obronną mają dość dobrze poukładaną.Albo minimalnie wygrywają albo minimalnie przegrywają,tylko Katowice wygrały z nimi różnicą dwóch bramek.Albo szybko otworzymy wynik albo to będzie widowisko dość bolesne dla oczu.
Bo ich trener w swojej ideologii jest w klubie JK i RS?

https://youtu.be/24K-rq7cMn0?si=DQ9dvOK0v_nfENZQ

Nigdzie nie twierdzę że dostaną wiele bramek, ale że być może będą grali odważnej choćby od Wisły Płock.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 05.10.2023, 12:03
Ale jak szybko otworzymy wynik (mecz z Sosnowcem) to się cofniemy i okaże się że Znicz w ataku pozycyjnym jest lepszy od nas. Bo bronić nie potrafimy tak samo jak atakować.

Jedno co robimy najlepiej w lidze to marnowanie czasu na boisku.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 05.10.2023, 17:12
Jak Znicz zagra zachowawczo to w plecybjaknotwarta pilke to wygramy.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 05.10.2023, 19:05
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ostatni dzwonek,chyba kończy się wysyp.
Jeśli chodzi o jedyny interesujący wątek w tym temacie to stoję jednak na stanowisku, że może i do listopada będzie szansa na zbiory. Trochę deszczu i w miarę wysoka temperatura powinna zrobić swoje.


W temacie sobotniego wydarzenia jak Znicz przegra sam ze sobą to Wisła wygra albo zremisuje. A jak nie to w plecy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 05.10.2023, 23:41
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o jedyny interesujący wątek w tym temacie to stoję jednak na stanowisku, że może i do listopada będzie szansa na zbiory. Trochę deszczu i w miarę wysoka temperatura powinna zrobić swoje.
Nie ma być zimno?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 05.10.2023, 23:59
Zagrają tak jak Wisła Płock, Stal czy Chrobry.
Jedyna nadzieja, że zamiast jednego Rodado grającego pressingiem, Sobol każe biegać również pomocnikom.

Bo obawiam się, że "tiki taki" to ze strony Wisły nie zobaczymy.
Ja oglądam w TV.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 06.10.2023, 09:34
Scenariusz tego meczu jest chyba wszystkim znany.
Trzeba też wspomnieć, że do tej pory Znicz stracił 10 bramek, więc są w TOP3 zespołów z najmniejszą liczbą straconych bramek. Mało też strzelają, więc zapowiada się remisowy paździerz z niewielką szansą na przegraną którejkolwiek ze stron.

Ciekawe jak JK zareagowałby na przegraną 0-1 w tym meczu, gdzie jest jego granica bólu?

Ja osobiście stawiam na 1:1.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 06.10.2023, 09:36
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Scenariusz tego meczu jest chyba wszystkim znany.
Trzeba też wspomnieć, że do tej pory Znicz stracił 10 bramek, więc są w TOP3 zespołów z najmniejszą liczbą straconych bramek. Mało też strzelają, więc zapowiada się remisowy paździerz z niewielką szansą na przegraną którejkolwiek ze stron.

Ciekawe jak JK zareagowałby na przegraną 0-1 w tym meczu, gdzie jest jego granica bólu?

Ja osobiście stawiam na 1:1.
Nie zwolni "swoich ludzi", nie ma co robić sobie nadziei. Jest środek tabeli z szansami na baraże a Sobolewski wierzy w ten projekt...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.10.2023 o godz. 12:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 06.10.2023, 11:07
na pewno wygramy
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.10.2023, 17:45
Patrzac na to jak gramy i ile strzelamy bramek to przewiduje latwe zwyciestwo 7:1.
W zwiazku z tym nie ide na mecz, nie zamierzam ogladac. Pojde sobie do galerii w tym czasie.
Poki jest sobol na lawce to takie mecze to pewniaczek.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 06.10.2023, 19:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma być zimno?
W weekend tak. Ale potem do 10 listopada w miarę ciepło. Końcówka sezonu (grzybowego oczywiście) może być całkiem okazała.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 06.10.2023, 21:29
Znów kolejka zaczęła się pod nas. Może w końcu my zagramy dla siebie...
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 06.10.2023, 21:54
Grają dla nas od dłuższego czasu. Grali "pod nas" jak spadaliśmy, grali tak gdy nie awansowaliśmy. Wszystko umimy spier.dolić....
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 07.10.2023, 05:46
1:0 po wykorzystaniu jednej z dwudziestu sytuacji..
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 07.10.2023, 10:54
Przy tych wynikach i okazji na odrobienie punktow, Sobol powinien dostac natychmiastowe ultimatum. Wygrana albo bye. Niestety wlasciciel nie ma jaj.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 07.10.2023, 11:58
Elefant napisał(a):Wyświetl post
W weekend tak. Ale potem do 10 listopada w miarę ciepło. Końcówka sezonu (grzybowego oczywiście) może być całkiem okazała.
Aktualizacja:jest dobrze,wprawdzie grzybiarzy sporo ale cały czas widać młode okazy.Niestety połowa ma lokatorów.Kilka chłodniejszych dni może nawet pomóc,może więcej będzie zdrowych.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 07.10.2023, 14:01
Nie no, sosik grzybowy petarda. Tyle teraz młodych okazów żal nie skorzystać.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 07.10.2023, 14:48
Właśnie wróciłem.

Koszyczek zgrabniutkich drobniutkich podgrzybeczków. Troche kurek i dwa okazałe prawdziwy.

Dzisiaj nic mi już humoru zepsuć nie może. Zatem, nawet na męki popatrzę...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 07.10.2023, 15:45
Ja nawet w tv nie będę oglądał. Karnet mam swoje zrobiłem. Wolę iść coś fajnego zjeść niż się nad sobą znęcać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:30.