
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#1
|
|
Regulamin turnieju "TWSD Literaki 2008"
1. Turniej rozgrywany jest na zasadach zasadach gry literaki.nalezy byc swiadomym wszystkich wad i zalet tego rozwiazania ![]() 2. Turniej ma charakter rozrywkowy, podchodzenie do niego jak do walki na smierc i zycie, wystawi nadambitnemu sluszna ocene wsrod forumowej braci. 3. Uczestnicy proszeni sa o zachowywanie zasad fair play, czyli nie sprawdzanie w czasie gry slow po slownikach, ukladanie slow, ktorych znaczenie jest im znane lub chociaz , do ktorych nie maja pewnosci ze istnieja. Innymi slowy niemile widziane bedzie 'strzelanie'. 4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 .5. Za zwyciestwo w fazie grupowej przyznawane sa 2 punkty, za remis 1 punkt. Kolejnosc w grupie ustalona zostanie na podstawie liczby zdobytych punktow. W razie rownej ich ilosci decyduje bezposredni pojedynek,a w przypadku remisu, beda rozgrywane dodatkowe mecze, az do skutku, czyli zwyciestwa ktoregos z graczy. 6. Gracze maja czas do niedzieli w nocy na zakonczenie fazy grupowej. Dopuszczane sa wyjatki jesli strony podadza dokladny, nieodlegly termin rozegrania meczu. W razie 'zapadniecia sie pod ziemie' gracza , w niedziele wieczorem za wszystkie nierozegrane mecze zostanie przyznany walkower 100:0 na korzysc 'obecnych' i chetnych do gry zawodnikow. 7. Zawodnicy zostana przydzieleni do grup droga losowania, bez rozstawien. 8. Od poniedzialku rusza faza play-off w parach(zamieszalem parami,gdyby grupy nie byly rowne, zeby szybko sie wszystko wymieszalo...): g.1A-2B h.1C-2A i.1B-2D j.1D-2C Gra toczy sie do dwoch zwyciestw jednego z graczy. Tak wiec, minimalna liczba spotkan do rozegrania to 2, maksymalna 3 ![]() 9. Polfinaly w parach: g-j h-i, zostana rozegrane po 14.09. Zwyciezca polfinalu bedzie osoba, ktora pokona swojego przeciwnika 3x(min l. meczow 3, maks. l. meczow 5) 10. Zwyciezcy polfinalow zagraja o tytul Forumowego Literaka(lub inny do wyboru), przegrani o 3 miejsce. Jesli wyeliminowani w grupach i cwiercfinalach beda chetni, beda mogli rozegrac mecze o pozycje 9-20, a takze 5-8. Jesli takiej checi nie bedzie kolejnosc zostanie ustalona za pomoca liczby zdobytych punktow w rozegranych meczach. 11. W turnieju udzial wezma: 1 Precel z makiem (pzm1906) 2. pan_premier(tund) 3. michu-kozlowek (kasiaimisiu) 4. marcinarsenal 5. Coach 6. F_A_B (fabgrudziadz) 7. Rocco_1906 8. Elendil (LordRegis) 9. FajQ (fajqabg) 10. Konrad. (konradw4) 11. latarnik (latarniik) 12. PauL89 (dallasstars) 13. cebulka997 (cebul997) 14. White_Star77 15. gris ( griis) 16. Sensej 17. mcovalski 18. TSWISELKA1 (19TSWISELKA06) 19. Prezydentowa (julcia1906) 20. Kurt C.(JaroTS) w nawiasie nicki osob na kurniku jesli, sa rozne od forumowych. 12. Wszystkie mecze rozgrywane beda w nastepujacy sposob: czas gry 10min, rodzaj stolu: publiczny,rodzaj gry: rankingowa, w pokoju osetnik. 13. Gracze rozgrywaja kolejki dowolnie, preferowana forma kontaktu jest PW miedzy zainteresowanymi, chyba, ze ktos ma czas na kilka pojedynkow, wtedy bardziej wskazane poinformowac cale forum o tym. 14. Mile widzanie sa zapowiedzi meczow w tym temacie. Po kazdym pojedynku strony musza przekazac tu jego wynik. Jedna osoba podaje wynik, druga powierdza. 15. pan_premier bedzie staral sie codziennie wieczorem zamieszczac aktualne tabele , jesli ktos chcailby go w tym wyreczyc nie musi sie krepowac.17. Uzytkownik Flame 'za zaslugi' w historii turnieju, otrzymuje dzika karte i moze dolaczyc do dowolnej grupy jesli zechce, przed rozegraniem jakiegokolwiek meczu. 16. Szanujmy sie. ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#2
|
|
jak sa jakies uwagi do regulaminu to prosze pisac, wielkich emocji nie bylo wiec postaralem sie wyposrodkowac padajace propozycje.
W jaki sposob przeprowadzamy losowanie? ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#3
|
grupa A to pierwszych 5ciu z listy grupa B nastepnych 5ciu itd i mozna juz pojedynki planować na wieczór ![]() ![]()
ALEXANDER
THE GREAT OVECHKIN |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW
Offline |
#4
|
|
W ostatniej chwili wypadł nam wyjazd i nie będzie nas jakiś czas na necie. Postaramy się wrócić pod koniec tygodnia i wtedy możemy rozegrac wszystkie nasze pojedynki. Oczywiście odpada niedziela ze względu na mecz z Lechem i wtedy będzie można nas spotkać, ale raczej w Krakowie
Jeśli wrócimy wcześniej to damy znać, a przeciwników prosimy o cierpliwość Życzymy wszystkim miłej zabawy w wiślackim gronie ![]() Chyba ze losowanie odbędzie się dziś,to mogłybyśmy jakieś partie rozegrać jeszcze dziś.
Ostatnio edytowane przez TSWISELKA1 : 08.09.2008 o godz. 12:11.
![]() Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane! WISEŁKA ![]() Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#5
|
|
Losowanie niech przeprowadzi osoba nie grająca w turnieju. Małe karteczki, na nich nicki, pierwsze 5 jedna grupa, drugie 5 druga grupa, trzecie pięć czwarta, piąte pięć piąta.
Nie ma co kombinować i bawić się w tworzenie skryptów. Prosto i szybko, co prawda nieco prymitywnie, ale skutecznie.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 13:04.
|
|
|
|
Member
Od: 01.2004
Offline |
#6
|
|
"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie
a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."Sprawdzić wynik to nie problem, wystarczy zajrzeć do historii rozegranych partii, także obustronne walkowery były by bezsensu. Pozdrawiam |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą
Offline |
#7
|
|
Lepiej wziasc tak
A 1 8 9 16 17 B 2 7 10 15 18 C 3 6 11 14 19 D 4 5 12 13 20 Według zapisów i spokoj ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#8
|
|
I jeszcze pytanie- jeżeli dwie osoby w danej grupie, zakończą grę z takim samym wynikiem punktowym (zajmują miejsce dające awans), promocję do dalszej rozgrywki rozstrzyga wynik bezpośredniego pojedynku czy różnica punktów we wszystkich rozegranych meczach?
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 13:13.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#9
|
|||
Niemniej mamy chyba do czycnienia z powaznymi ludzmi i mam nadzieje ze to tylko takie dywagacje...
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 08.09.2008 o godz. 13:24.
![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
||||
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#10
|
albo wrzucić screena i po sprawie eh jaką mam grupę, sami rankingowcy ![]()
Ostatnio edytowane przez gris : 08.09.2008 o godz. 14:02.
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#11
|
|
Czyli te grupy są obowiązujące
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#12
|
|
ok, no to jesli zaden user nie bedzie narzekal na niesprawiedliwosc podzialu grup badz tez regulaminu, to dzis o 20 oficjalny poczatek turnieju.
Grupy: A 1 Precel z makiem (pzm1906) 8. Elendil (LordRegis) 9. FajQ (fajqabg) 16. Sensej 17. mcovalski B 2. pan_premier(tund) 7. Rocco_1906 10. Konrad. (konradw4) 15. gris ( griis) 18. TSWISELKA1 (19TSWISELKA06) C 3. michu-kozlowek (kasiaimisiu) 6. F_A_B (fabgrudziadz) 11. latarnik (latarniik) 14. White_Star77 19. Prezydentowa (julcia1906) D 4. marcinarsenal 5. Coach 12. PauL89 (dallasstars) 13. cebulka997 (cebul997) 20. Kurt C.(JaroTS) Kto sie szybciej dogada ten zagra mecz otwarcia Jesli nei bedzie protestow, widzimy sie dzisiaj o 20 w pokoju osetnik. Jak bedzie tam duzo ludzi 'niewislakow' znajdziemy inny pokoj. ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą
Offline |
#13
|
|
Mecz otwarcia
Sensej 192 - 227 mckovalski Pisać na priv chetni na wygrana ![]() A no fakt sorry Nie doświadczenie Powód: Mistake
Ostatnio edytowane przez Sensej : 08.09.2008 o godz. 13:58.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW
Offline |
#14
|
|
Który rywal z grupy B jest chętny na pierwszy pojedynek o 20?
![]() Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane! WISEŁKA ![]() Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#15
|
|
chetny
))ed:normalnie 'grupa śmierci' ;] ed2:jak ktos chetny teraz niech napisze
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 08.09.2008 o godz. 14:40.
![]()
ALEXANDER
THE GREAT OVECHKIN |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: VI
Offline |
#16
|
|
Będę koło godziny 20:30, więc proszę, żeby ktoś z mojej grupy poczekał.
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#17
|
|
Grupa A
Sensej vs. mcovalski 179:227 Nieścisłość w punktacji polega na tym że kolega napisał odpisał punkty tuż przed zakończeniem, a wiadomo, że po zakończeniu jeszcze się odejmują. Tak więc to jest mało istotne.
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 08.09.2008 o godz. 14:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: VI
Offline |
#18
|
|
Jest ktoś z mojej grupy chętny na mecz teraz ?
gg : 3259823 Powód: gg lepsze niż priv :)
Ostatnio edytowane przez PauL : 08.09.2008 o godz. 14:18.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#19
|
|
udało sie
:Konrad 303 - 295 pan_premier Konrad 284 - 232 rocco1906 Także udało się z grupy wyjść ![]()
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 08.09.2008 o godz. 16:23.
![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#20
|
|
si :(
pan_premier- rocco_1906 378-231 wieczorem mogê zagrac pozostale spotkania ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#21
|
|
jestem chętny na grę w grupie A. jak coś to gg 4395969
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#22
|
|
Może Wam pomogę i będę prowadzić tabelę z wynikami
![]() ![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#23
|
|
Jakiś chętny z grupy D na pojedynek wieczorem ?
![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#24
|
|
potwierdzam dwie wtopy
porazki z nie byle kim wiec wstydu nie ma![]()
ALEXANDER
THE GREAT OVECHKIN |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#25
|
|
panie_premierze małe punkty też będą brane pod uwagę czy liczymy tylko te duże ;>
![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#26
|
![]() widze ze nasze grupowe niewiasty i gris juz spia, no coz, moze innym razem ![]() ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#27
|
|
Grupa C, czekam na propozycje z wyjątkiem dzisiejszego wieczoru. Zwykle dostępny w godzinach 15:00-19:00 i 22:30-00:00
Priv lub 5066970.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 17:54.
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#28
|
|
jest ktoś z grupy A
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#29
|
|
ja moge grać. Grupa A zgłoś się!!! gg 5060624
mcovalski gratuluję zwycięstwa dawno nie grałem i sie to odbiło na punktacji ale powoli zaczne się ogrywać ![]()
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 08.09.2008 o godz. 19:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#30
|
|
Jak ktoś jest z grupy B to mogę zagrać. Jak coś to piszcie na priv na kurniku bo siedzę w pokoju już.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|