
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka
![]() Aktualna tabela ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#2
|
|
Ciekawy kurs na remis ^^
Zobaczymy jak nasi będą wyglądać fizycznie po dogrywce ze Spartakiem. Jeśli poziom zaangażowania będzie taki sam, jak we wczorajszym meczu, to o wynik jestem spokojny. 2-1 Rodado Baena ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#3
|
|
Jeśli potrafiliśmy tak wyglądać 3 dni po Ruchu, to 4 po Trnavie też będziemy wyglądać dobrze. Będzie tez sporo rotacji.
Spodziewam się składu: Cziczkan - Jaroch, Uryga, Biedrzycki, Mikulec - Baena, Carbo, Kutwa, Sukiennicki, Kiss - Rodado Mecz z gatunku takich w którzy może paść każdy wynik. Nawet nie chcę obstawiać, oby zagrali z taką werwą jak w czwartek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
Gramy co trzy dni, trzeba rotować. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#5
|
|
Jeżeli Trener Moskal ogarnie mental to Arka wyjedzie bez punktu.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#6
|
|
Z uwagi na mozliwosci w pucharach to dla mnie wynik tego meczu jest bez znaczenia.
Mam wrazenie, ze dotychczasowe mecze ligowe sluzyly przede wszystkim przygotowaniu zespolu do dwumeczu ze Spartakiem. I mysle, ze w taki sam sposob Moskal potraktuje swinie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#7
|
|
Bardzo w to watpie.
Jestem przekonany, ze Moskal potraktuje ten mecz priorytetowo. Gorzej, ze zawodnicy moga nie czuc tego priorytetu - wtedy latwo wtopimy. Bo w pierwszej lidze tez trzeba zapierdzielac, samo sie nie wygra. Jak jeden z drugim poczuja sie mocni, bo oni Spartaka rozniesli to bedzie ciezka przeprawa ze sledziami. /Brak pl znakow/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#8
|
|
Faktem jest że rozegraliśmy mecz i dogrywkę, a to kosztowało trochę zdrowia zespół. Może to być widoczne w drugiej połowie.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#9
|
|
Trzeba dać odpocząć Rodado i zagrać Zwolińskim od początku. Wszyscy na niego narzekają, ale z każdym kolejnym meczem gra lepiej.
Myślę że wygramy, Arka przyjedzie zesrana... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2012
Offline |
#10
|
|
żeby nie było tak że Arka odbije sobie zeszłoroczne 1-5 a Sobczak w ramch podziekowań jebnie dwie bramki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Może tak być, zmiany są tak czy siak konieczne. Kiedyś musi też odpocząć Rodado, nawet jak sam by non stop grał to w końcu organizm nie wytrzyma.
Remisowo, 1-1. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#12
|
|
Życzeniowo chciałbym wygraną... ale rozum mówi remis.
Mimo to wierzę w 3 punkty ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#13
|
|
Trzeba dac odpoczac kluczowym zawodnikom.
Czyli Carbo (za niego Sapala), Rodado (od poczatku Zwolinski, w jego miejsce w drugiej polowie Fred), Sukiennicki (za niego Gogol). Za Starzynskiego Baena, a mlodego bym w drugiej wpuscil na 20-30 minut. Moze warto dac odpoczac Jarochowi i sprawdzic Wisniewskiego? Ten mecz nie ma zadnego znaczenia w kontekscie awansu do eklapy, a organizmu nie oszukasz. Kluczowe mecze to te z Belgami i na te spotkania najwazniejsi zawodnicy musza byc fizycznie zregenerowani w 100 proc. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#14
|
|
Lista niezdolnych do gry w czwartek:
Bartosz Talar, Dawid Szot, Jakub Stępak, Kacper Duda, Enis Fazlagić, Igor Sapała, Joseph Colley oraz Jesús Alfaro. Sapała raczej nie zagra. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#15
|
Tak czy siak kołderka dalej bardzo krótka. Coś Igbekeme się długo przeciąga |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#16
|
Kiakos wiadomo że minimum kilka tygodni nie zagra. Tak naprawdę każdy zdolny do gry na poziomie pierwszoligowym jest teraz na wagę złota. Po cichu liczę że kilku z konieczności wskoczy na wyższy poziom. Zwłaszcza że Młyński i Olejarka zdają się iść w przeciwnym kierunku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.08.2024 o godz. 22:52.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#17
|
Z tej listy Alfaro trenuje już 2 tygodnie i na Cercle go dopiszą, a może zalapie się na ławke z Arka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#18
|
|
Jakbyś przeczytał, to byś wiedział że wkleiłem listę z czwartku żeby pokazać, że poza Łasickim nikt nie jest gotowy.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#19
|
|
Tylko 3 punkty !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#20
|
|
wolfy,
to wielkiego wyboru nie ma - Kutwa |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#21
|
|
Czy serio uważacie, że jest sens spinać się w internecie na x postów o to, kto jest głupszy, bo zapomniał o jednym nazwisku na liście kontuzjowanych? Jakie to ma znaczenie? Nie szkoda Wam życia?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#22
|
|
Bo tu jest walka na rację, a racja nawet w najmniej istotnej sprawie to jednak racja.
.Po meczu z Trnawą dla wszystkich, którzy w nim wystąpili Arka, to już tylko Arka. Nie mówię tu o lekceważeniu, tylko o pewności siebie w bezpośrednich pojedynkach.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.08.2024 o godz. 11:06.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#23
|
|
Przydałaby się to na pewno rotacja obroną, bo bez Kiakosa to non stop będziemy grać Jaroch-Uryga- Biedrzycki-Mikulec. Pomijam formę naszych asów.
Mecz meczowi nie równy, czym dłużej ten męcz będzie trwał, tym trudniej będzie dla nas. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#24
|
Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają @Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#25
|
Łasicki - Moskal zapowiedział na konferencji że jest w kadrze i będzie chciał z niego korzystać. Szot - poza kadrą, nie wiadomo kiedy będzie gotowy. Jest możliwe że Łasicki zacznie z Arką albo wejdzie z ławki. Stawiam że zmieni Urygę, który gra wszystko od deski do deski. Edit: Alfaro i Sapała niedługo będą brani pod uwagę, ale z Arką jeszcze są poza kadrą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.08.2024 o godz. 17:24.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#26
|
|
Ciężko liczyć na Łasickiego na cały mecz ale być może dostanie 30-45 min, absolutnie trzeba zluzować którego że stoperów. Już jednego zajechaliśmy.
Jarocha rowniez wypada zluzować. Może w końcu jakieś minuty dostanie Wiśniewski? Tak czy siak spodziewam się od początku max 8 tych samych nazwisk w wyjściowej 11 co w meczu ze Spartakiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#27
|
|
Konferencja prasowa przed meczem:
https://wislakrakow.com/posts/konfer...d-wisark/10172 Raport medyczny przed #WISARK. Wyłączeni są: Jesus Alfaro, Igor Sapała, Dawid Szot, Bartosz Talar, Enis Fazlagić, Kacper Duda, Jakub Stępak, Joseph Colley i Giannis Kiakos. K. Moskal napisał(a):
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 18.08.2024 o godz. 20:48.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#28
|
|
@Katerhop Tak, ale jest różnica między trawieniem czasu na gadaninę, a toksycznym napieprzaniem na siebie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#29
|
|
Z tzw. "gorszymi" drużynami, które potencjalnie będą miały o wiele mniejsze posiadanie piłki, warto byłoby postawić jednak na Letkiewicza, jako bramkarza, bo to jednak mniejsze ryzyko niż granie w dziesiątkę Kutwą.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#30
|
|
tak sie zastanawiam dlaczego ten wloski japonczyk z Arki nie dostal czerwonej po tym jak powiedzial sedziemu, zeby sie jebal?
Co z tego ze powiedzial to po wlosku, liczy sie zniewaga arbitra. Czy za to nie ma czerwonych kartek? |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|