The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.09.2022, 12:13. 10 kolejka, Stal Rzeszów - Wisła Kraków, 10 wrzesień 2022, 17:30
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.09.2022, 12:37
Teraz już na pewno wygramy! A tak serio, to dobry kurs na Stal...
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.09.2022, 13:26
Bukmachery pieniążki rozdają. Świetne kursy na Stal bo kazdy wynik jest równie prawdopodobny.
Co do naszego składu:
Czy Wuja zdecyduje się na zmianę w bramce?
Młody czy Francuz obok Łasickiego?
Który z naszych pereł na prawym skrzydle, czarna czy biała?
Ewentualna porażka spowoduje już ogromną nerwowość.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.09.2022, 13:35
Broda- Jaroch Łasicki Skrobański Wachowiak Basha Talar Jelić Młyński Żyro Rodado. tak bym zagrał. Biegańskiemu mecz odpoczynku a może kilka zrobi dobrze.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.09.2022, 15:17
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Broda- Jaroch Łasicki Skrobański Wachowiak Basha Talar Jelić Młyński Żyro Rodado. tak bym zagrał. Biegańskiemu mecz odpoczynku a może kilka zrobi dobrze.
Jak Skrobański jest lepszy od tego Francuza to ja nie mam pytań...

Liczę na trzy punkty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.09.2022, 20:39
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Broda- Jaroch Łasicki Skrobański Wachowiak Basha Talar Jelić Młyński Żyro Rodado. tak bym zagrał. Biegańskiemu mecz odpoczynku a może kilka zrobi dobrze.
Jelić Balta nadaje się do prostowania bananów. Żyro na skrzydle jest bezproduktywny. Dla mnie:


Biegański- Jaroch Łasicki Skrobański Wachowiak - Basha Talar Żyro Młyński Szywacz Rodado.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.09.2022, 13:42
Wnoszę o zmianę zakładacza tematów meczowych.

Już w zeszłym sezonie sygnalizowałem, że limit szczęścia Czerepacha się wyczerpał, ale nikt mnie nie słuchał. Widzieliście jak to się skończyło!

Co do meczu, to nie mam nic do powiedzenia. W naszej obecnej sytuacji każdy wynik jest możliwy, przy czym oczywiście największe szanse na przegraną mamy jeśli pierwsi szybko strzelimy bramkę
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 07.09.2022, 14:30
Według bilansu Brzeczka(przed 1-14) powinien być remis. 50% zwycięstw 20%remisów i 30%przegranych, ale to jego top więc różnie może być
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 07.09.2022, 17:15
Bez kontuzjowanych Błaszczykowskiego, Ondraska, Urygi, Pareiry, Cisse, Colleya, pauzujących za kartki Fernandeza, Dudy i pauzującego za wysoki kontrakt/bonusy Hugiego
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.09.2022, 19:22
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Bez kontuzjowanych Błaszczykowskiego, Ondraska, Urygi, Pareiry, Cisse, Colleya, pauzujących za kartki Fernandeza, Dudy i pauzującego za wysoki kontrakt/bonusy Hugiego
Cisse trenuje z zespołem. Chyba może już grać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.09.2022, 18:31
Ktoś w ogóle liczy jeszcze Kubę jako piłkarza?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.09.2022, 21:57
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Ktoś w ogóle liczy jeszcze Kubę jako piłkarza?
chyba niestety on sam
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.09.2022, 19:42
Dwa ostatnie mecze to były nasze dwie dotkliwe porażki.

Stal u siebie daje radę, ostatnio niemiłosiernie zlała PBB, które pogoniła piątką.

Bukmacherzy stawiają nas w roli faworytów, ale nie płacą za dużo za wygraną Stali przewidując możliwość niespodzianki.

Także kierując się logiką polskiej piłki (bo to już nie ESA ) obstawiam lajtowe zwycięstwo dla nas co najmniej dwoma bramkami i pełną kontrolę przez 90 minut




Ostatnie dwa mecze przewidywałem jako ciężkie z możliwością wtopy, więc mam nadzieję, że i tym razem coś wywróżę
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 07.09.2022, 20:18
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Dwa ostatnie mecze to były nasze dwie dotkliwe porażki.

Stal u siebie daje radę, ostatnio niemiłosiernie zlała PBB, które pogoniła piątką.

Bukmacherzy stawiają nas w roli faworytów, ale nie płacą za dużo za wygraną Stali przewidując możliwość niespodzianki.

Także kierując się logiką polskiej piłki (bo to już nie ESA ) obstawiam lajtowe zwycięstwo dla nas co najmniej dwoma bramkami i pełną kontrolę przez 90 minut




Ostatnie dwa mecze przewidywałem jako ciężkie z możliwością wtopy, więc mam nadzieję, że i tym razem coś wywróżę
Obyś miał rację. Miłoby było się tym razem nie denerwować ani nie stresować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.09.2022, 21:00
a co z Pereirra ? kiedy wraca ? facet zaraz wypadnie na pół roku po tym jak kopnał piłkę z rożnego.. hit
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.09.2022, 21:06
Spokojnie Biedrzycki wie co robi i nie trzeba mu non stop wypominać że po złamaniu paznokcia i zapaleniu mieszka włosowego zawodnik musi miesiąc się kurować
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 07.09.2022, 21:51
Biedrzycki razem z kolegami ze sztabu medycznego Wisły mógłby też wyjaśnić, dlaczego Puszcza Niepołomice jest lepiej przygotowana pod kątem fizycznie od piłkarzy Wisły (cytując Michała Żyro). Nie Legia, Raków, czy Amika, tylko Puszcza Niepołomice.. przecież to jest niepoważne.

.. i słowa Michała Zyro nt. osób odpowiedzialnych za przygotowanie piłkarzy Wisły pod kątem fizycznym, czyli fizjoterapeuty klubowego i sztabu medycznego chyba wyjaśniają, dlaczego w Wiśle jest tyle kontuzji i urazów, a piłkarze padają jak muchy, jeden za drugim.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.09.2022 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 07.09.2022, 21:55
Jeżeli nie będziecie mieć dostępu do telewizyjnego Polsatu, to możecie wykupić dostęp do wideo transmisji z meczu za jedyne 10 zł pod linkiem (połowa kasy trafia do budżetu klubu)

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508280
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 07.09.2022, 22:05
Trochę nadinterpretujesz aNouc. Nie można być przygotowanym do bycia wyższym. Silniejszym może i można, ale to dużo czasu zajmuje i raczej dotyczy starszych gości niż większość naszego składu.

Fizycznie przegraliśmy walkę z Puszczą przy stałych fragmentach, bo po prostu mamy niższy zespół składający się w dużej mierze z młodszych, lżejszych zawodników. Żyro się denerwował, że tą walkę w powietrzu przegrywaliśmy, mimo wiedzy co powinniśmy byli robić. No cóż, znać teorię to jedno, wygrać główkę będąc o głowę lub pół głowy niższym i przy tym słabszym fizycznie to zupełnie coś innego.

Powinniśmy byli od początku przede wszystkim wystrzegać się niepotrzebnych fauli i wybić po rogach, tych było za dużo. Ja nie winię naszych, że Puszcza wykorzystała swoje atuty. A wykorzystała je bezlitośnie. W innym meczu, przy tym samym obrazie gry byłby inny wynik wg mnie, bo poza bramkami jakieś wielkiej ilości konkretnych sytuacji w wykonaniu Puszczy to ja nie widziałem (oczywiście pomijam kontry, gdy już się całkiem odsłanialiśmy pod koniec spotkania).

Co do meczu :
Obstawiam, że Brzęczek się zdenerwował, że głupio tracimy bramki i wyjdzie taki skład :

Biegański- Jaroch Łasicki Skrobański/Francuz, Wachowiak - Basha, Balta, Plewka, Żyro, Młyński, Rodado.
Czyli dość defensywnie zestawiona pomoc.

Ja chciałbym zobaczyć :
Broda - obrona jak wyżej, za to w pomocy : Balta, Basha, Talar, Żyro, Młyński - Rodado

Uważam, że zarówno Biegańskiemu jak i Plewce dobrze zrobiłby odpoczynek od pierwszej jedenastki.
Mikołajowi, żeby przemyślał sobie swoje przyspawanie do linii, Plewce również aby się mógł bardziej skupić na kolejnym meczu i niepopełnianiu w nim dziadowskich baboli.

Z resztą jestem ciekaw Brody, który był bardzo chwalony za sezon, w którym był wypożyczony, a jest wiekowo tak samo perspektywiczny jak Mikołaj.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.09.2022 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 07.09.2022, 23:02
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Trochę nadinterpretujesz aNouc. Nie można być przygotowanym do bycia wyższym. Silniejszym może i można, ale to dużo czasu zajmuje i raczej dotyczy starszych gości niż większość naszego składu.

Fizycznie przegraliśmy walkę z Puszczą przy stałych fragmentach, bo po prostu mamy niższy zespół składający się w dużej mierze z młodszych, lżejszych zawodników. Żyro się denerwował, że tą walkę w powietrzu przegrywaliśmy, mimo wiedzy co powinniśmy byli robić. No cóż, znać teorię to jedno, wygrać główkę będąc o głowę lub pół głowy niższym i przy tym słabszym fizycznie to zupełnie coś innego.

Powinniśmy byli od początku przede wszystkim wystrzegać się niepotrzebnych fauli i wybić po rogach, tych było za dużo. Ja nie winię naszych, że Puszcza wykorzystała swoje atuty. A wykorzystała je bezlitośnie. W innym meczu, przy tym samym obrazie gry byłby inny wynik wg mnie, bo poza bramkami jakieś wielkiej ilości konkretnych sytuacji w wykonaniu Puszczy to ja nie widziałem (oczywiście pomijam kontry, gdy już się całkiem odsłanialiśmy pod koniec spotkania).

Co do meczu :
Obstawiam, że Brzęczek się zdenerwował, że głupio tracimy bramki i wyjdzie taki skład :

Biegański- Jaroch Łasicki Skrobański/Francuz, Wachowiak - Basha, Balta, Plewka, Żyro, Młyński, Rodado.
Czyli dość defensywnie zestawiona pomoc.

Ja chciałbym zobaczyć :
Broda - obrona jak wyżej, za to w pomocy : Balta, Basha, Talar, Żyro, Młyński - Rodado

Uważam, że zarówno Biegańskiemu jak i Plewce dobrze zrobiłby odpoczynek od pierwszej jedenastki.
Mikołajowi, żeby przemyślał sobie swoje przyspawanie do linii, Plewce również aby się mógł bardziej skupić na kolejnym meczu i niepopełnianiu w nim dziadowskich baboli.

Z resztą jestem ciekaw Brody, który był bardzo chwalony za sezon, w którym był wypożyczony, a jest wiekowo tak samo perspektywiczny jak Mikołaj.
Sprawdziłem pierwszą jedenastkę naszą i ich.Różnica 13 cm na korzyść puszczy,no kurvva niewiele.Tak że ostrożnie z tym"o głowę lub pół głowy"
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.09.2022, 17:45
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Sprawdziłem pierwszą jedenastkę naszą i ich.Różnica 13 cm na korzyść puszczy,no kurvva niewiele.Tak że ostrożnie z tym"o głowę lub pół głowy"
Z czym ostrożnie? 13cm różnicy to niewiele

Ja mam dość duży łeb i jego wys to ok 23cm. Połowa to 11.5cm. Wiadomo stoperów mamy dość rosłych i zawyżają srednią, więc przy stalych fragmentach niektórzy kryli gości o głowę wyższych. Większość średnio o ponad pół co sam potwierdziłeś.

Także się pięknie sam zaoraleś
Ostatnio edytowane przez s1mone : 08.09.2022 o godz. 18:13.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.09.2022, 18:47
To jest ....a kabaret z tym Pereirą. Chłop wykonywał rzut rożny i ma już 1,5 miesiąca kontuzję. Podejrzewam ,że jakby mu się ktoś w.......ił prostymi nogami w golenie to by krócej pauzował...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.09.2022, 09:44
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Trochę nadinterpretujesz aNouc. Nie można być przygotowanym do bycia wyższym. Silniejszym może i można, ale to dużo czasu zajmuje i raczej dotyczy starszych gości niż większość naszego składu.

Fizycznie przegraliśmy walkę z Puszczą przy stałych fragmentach, bo po prostu mamy niższy zespół składający się w dużej mierze z młodszych, lżejszych zawodników. Żyro się denerwował, że tą walkę w powietrzu przegrywaliśmy, mimo wiedzy co powinniśmy byli robić. No cóż, znać teorię to jedno, wygrać główkę będąc o głowę lub pół głowy niższym i przy tym słabszym fizycznie to zupełnie coś innego.

Powinniśmy byli od początku przede wszystkim wystrzegać się niepotrzebnych fauli i wybić po rogach, tych było za dużo. Ja nie winię naszych, że Puszcza wykorzystała swoje atuty. A wykorzystała je bezlitośnie. W innym meczu, przy tym samym obrazie gry byłby inny wynik wg mnie, bo poza bramkami jakieś wielkiej ilości konkretnych sytuacji w wykonaniu Puszczy to ja nie widziałem (oczywiście pomijam kontry, gdy już się całkiem odsłanialiśmy pod koniec spotkania).
Ładny pocisk na tego parodystę Brzęczka. Szanuję.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.09.2022, 14:16
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że zarówno Biegańskiemu jak i Plewce dobrze zrobiłby odpoczynek od pierwszej jedenastki.
Mikołajowi, żeby przemyślał sobie swoje przyspawanie do linii, Plewce również aby się mógł bardziej skupić na kolejnym meczu i niepopełnianiu w nim dziadowskich baboli.
Biegański nie jest przyspawany do linii dlatego, że sobie czegoś nie przemyślał, tylko dlatego, że ewidentnie na tę chwilę nie potrafi wychodzić. Tego też nie da się tak po prostu naprawić z dnia na dzień, potrzebna jest długa żmudna praca na treningach.

Podobny problem ma też z bronieniem karnych - widać wyraźnie, że tego nie potrafi.

Pytanie za sto punktów jest takie, czy ktoś z nim te elementy dodatkowo ćwiczy, bo indywidualnie się tego nie da nauczyć.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 07.09.2022, 22:13
ja tylko chcialbym zwroicc uwage że Puszcza to niezla jak na 1 lige druzyna , chyba najlepsza z tych z ktorymi gralismy do tej pory , jakos tak frustracja sie tu wylała po tej akurat porazce , ale tabela pokazuje ze nie my jedni obejrzelismy ich plecy
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 07.09.2022, 22:55
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ja tylko chcialbym zwroicc uwage że Puszcza to niezla jak na 1 lige druzyna , chyba najlepsza z tych z ktorymi gralismy do tej pory , jakos tak frustracja sie tu wylała po tej akurat porazce , ale tabela pokazuje ze nie my jedni obejrzelismy ich plecy
Z drużynami które teoretycznie mają wieść prym w tym sezonie albo remisują albo przegrywają tylko my w ....e dostaliśmy
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.09.2022, 01:28
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Z drużynami które teoretycznie mają wieść prym w tym sezonie albo remisują albo przegrywają tylko my w ....e dostaliśmy
Wg STS z lipca:
1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2. Wisła Kraków
3. Arka Gdynia
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała
5. Górnik Łęczna
6. Stal Rzeszów

Puszcza-Stal 2:0
Puszcza-BBT 0:0
Puszcza-Łęczna 1:0
Wisła-Puszcza 2:3
PBB-Puszcza 0:1

Wychodzi, że piszesz bzdury.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.09.2022, 09:23
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Wg STS z lipca:
1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2. Wisła Kraków
3. Arka Gdynia
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała
5. Górnik Łęczna
6. Stal Rzeszów

Puszcza-Stal 2:0
Puszcza-BBT 0:0
Puszcza-Łęczna 1:0
Wisła-Puszcza 2:3
PBB-Puszcza 0:1

Wychodzi, że piszesz bzdury.
Wychodzi na to że nie rozumiesz co czytasz.Piszę nie o drużynach które miały wieść prym tylko "mają"wieść prym.Takiego Ruchu w zakładach nikt wysoko nie stawiał a już wiadomo że będą się liczyć to samo ŁKS a np PBB jest już po zmianie trenera bo zwyczajnie oczekiwania rozjechały sie z rzeczywistością. Z TBB remis na własnym boisku,z Sosnowcem remis na własnym boisku.Tak że myślę że to żadna bzdura że z drużynami które żeby być precyzyjnym na ten moment MAJĄ wieść prym w tej lidze albo przegrywają albo remisują.Do nas przyjechali jak po swoje.Być może w dalszej części sezonu tabela upodobni się do tej przewidywanej przed startem ligi choć nie sądzę aby z czołówki wypadł np Ruch czy ŁKS.Łęczną też ktoś w przewidywaniach w czołówce umieścił a tam się skład przed sezonem posypał jak domek z kart. Przecież to była najsłabsza drużyna ESy...


PS.Puszcza-Stal 2:1
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 10.09.2022, 14:45
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to że nie rozumiesz co czytasz.Piszę nie o drużynach które miały wieść prym tylko "mają"wieść prym....
Nie wiem o czym pi...szesz, wiem, że piszesz bzdury.
STS robił swoje analizy w oparciu o stan przed sezonem.
Na razie minęło 10 kolejek więc trudno robić jakieś podsumowania. Do poprzedniej byliśmy na 1 miejscu.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.09.2022, 09:09
szybko łatwo i przyjemnie 3-0 dla Stali
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29.