Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1810
Stary 29.07.2010, 21:10
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Odwalcie się od Basałaja. Kasperczak jest głównym winowajcą.
Sam sobie rozpieprzył obronę przed pucharami?

Sam ściągnął ofiary losu do składu?

Czemu ****a winien jest Kasperczak?
Temu, że musiał wystawić drewniaka Bunozę? Temu, że miał na lewym skrzydle wybór między słabym Kirmem a chujowym Pajliciem, na którym nie zdążył poznać? Że musiał zgrywać skład w trakcie meczów, bo nie dość że ściągnięto jakiś ćwoków za półdarmo, to jeszcze ściągnięto ich po zakończeniu obozu i nie przygotowano niektórym papierów na czas?!

ŻEBY MIEĆ PRETENSJE DO TRENERA, TO NAJPIERW TRZEBA MU ZAPEWNIĆ NORMALNE WARUNKI PRACY!


Idę się napić.

A Tobie maci0s od razu zapowiadam, żebyś się odwalił. Przez najbliższy miesiąc nie będę w nastroju.


Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Małecki 7 - mam dość *******enia forumowych idiotów żeby pozbyć się Małego. Jedyny który mógł odmienić losy meczu. Wywalczył karnego, szarpał.Coś robił!
Właśnie.
Niech spierdalają z tym swoim Pajliciem do Izolatora Boguchwała.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2010 o godz. 21:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!