yoda79 napisał(a):

|
Odwalcie się od Basałaja. Kasperczak jest głównym winowajcą.
|
Sam sobie rozpieprzył obronę przed pucharami?
Sam ściągnął ofiary losu do składu?
Czemu ****a winien jest Kasperczak?
Temu, że musiał wystawić drewniaka Bunozę? Temu, że miał na lewym skrzydle wybór między słabym Kirmem a chujowym Pajliciem, na którym nie zdążył poznać? Że musiał zgrywać skład w trakcie meczów, bo nie dość że ściągnięto jakiś ćwoków za półdarmo, to jeszcze ściągnięto ich po zakończeniu obozu i nie przygotowano niektórym papierów na czas?!
ŻEBY MIEĆ PRETENSJE DO TRENERA, TO NAJPIERW TRZEBA MU ZAPEWNIĆ NORMALNE WARUNKI PRACY!
Idę się napić.
A Tobie maci0s od razu zapowiadam, żebyś się odwalił. Przez najbliższy miesiąc nie będę w nastroju.
Ogryzek napisał(a):

|
Małecki 7 - mam dość *******enia forumowych idiotów żeby pozbyć się Małego. Jedyny który mógł odmienić losy meczu. Wywalczył karnego, szarpał.Coś robił!
|
Właśnie.
Niech spierdalają z tym swoim Pajliciem do Izolatora Boguchwała.