Arapaho napisał(a):

Bardziej boli mnie istnie kretyński pomysł z wjazdem karetek przez okrąglak i ten murek który wybudowali.Ja rozumiem błędy w projektach = chłop się nie zna no ale mieć 3 wjazdy dla karetek i robić 4-ty przez budynek to trzeba być idiotą (w sumie to już wcześniej mieliśmy genialny pomysł O. z wyjazdem dla kosiarek na środku C -nie mówiąc o wyglądzie to tracąc powiedzmy 20-30 najdroższych biletów na mecz- kiedy można to było zrobić np. z boku tych wjazdów)
|
ostatecznie tak źle z tym wjazdem nie będzie.
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg
Subiektywnie stadion robi nam się coraz piękniejszy, już nawet przyzwyczaiłem się do tej bryły i wydaje mi się, że taki klasyczny wygląd jest ponadczasowy i za parę lat docenimy to. Wiadomo, idealnie nie jest i nie będzie, mam nadzieje, że jeszcze parę postulatów, co do poprawy pewnych spraw, przejdzie i odbierzemy R22 w stanie, z którego będziemy zadowoleni.