Wy¶wietl pojedynczy post
B±ku1983
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Sk±d: Płaszów Stary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10841
Stary 19.06.2010, 10:28
Arapaho napisał(a):Wy¶wietl post
Bardziej boli mnie istnie kretyński pomysł z wjazdem karetek przez okrąglak i ten murek który wybudowali.Ja rozumiem błędy w projektach = chłop się nie zna no ale mieć 3 wjazdy dla karetek i robić 4-ty przez budynek to trzeba być idiotą (w sumie to już wcześniej mieliśmy genialny pomysł O. z wyjazdem dla kosiarek na środku C -nie mówiąc o wyglądzie to tracąc powiedzmy 20-30 najdroższych biletów na mecz- kiedy można to było zrobić np. z boku tych wjazdów)
ostatecznie tak źle z tym wjazdem nie będzie.
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

Subiektywnie stadion robi nam się coraz piękniejszy, już nawet przyzwyczaiłem się do tej bryły i wydaje mi się, że taki klasyczny wygląd jest ponadczasowy i za parę lat docenimy to. Wiadomo, idealnie nie jest i nie będzie, mam nadzieje, że jeszcze parę postulatów, co do poprawy pewnych spraw, przejdzie i odbierzemy R22 w stanie, z którego będziemy zadowoleni.
if You only knew the power of the Dark Side
Odpowiedz cytuj±c