Wyświetl pojedynczy post
Lombardino
Banita
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25000
Stary 14.06.2010, 17:59
snyrting napisał(a):Wyświetl post
For_Fun właśnie od tego są testy, żeby sprawdzić czy ten prawy obrońca się nadaje.

Jak nigdy nie byłem optymistą co do ruchów transferowych Wisły, tak w tym okienku widać, że ktoś nad tą naszą polityką kadrową panuje. Bardzo mnie to cieszy i pozwala z ufnością czekać na kolejne newsy.

Być może jak zwykle okaże się, że mój optymizm był naiwnościa, ale póki co nasz zarząd pracuje wyśmienicie.
To ty chyba z zarządu jesteś Panie Boże dziękuję Ci że jesteś Bogiem i że zesłałeś na Nasz klub Basałaja!!!
Odpowiedz cytując