snyrting napisał(a):

For_Fun właśnie od tego są testy, żeby sprawdzić czy ten prawy obrońca się nadaje.
Jak nigdy nie byłem optymistą co do ruchów transferowych Wisły, tak w tym okienku widać, że ktoś nad tą naszą polityką kadrową panuje. Bardzo mnie to cieszy i pozwala z ufnością czekać na kolejne newsy.
Być może jak zwykle okaże się, że mój optymizm był naiwnościa, ale póki co nasz zarząd pracuje wyśmienicie.
|
To ty chyba z zarządu jesteś

Panie Boże dziękuję Ci że jesteś Bogiem i że zesłałeś na Nasz klub Basałaja!!!