prober napisał(a):

80% postów począwszy od rozpoczęcia meczu nadaje się do skasowania, to nie jest czat! Moderatorzy powinni działać sprawniej.
Legia Warszawa przegrała w lidze ostatni raz trzema bramkami 10 lat temu (w maju 2000 roku z Polonią u siebie 0:3).
|
a ty co

? aktywista

? wal sie na ryj kolego!ciesz sie zwycięstwem a nie...