Eustachy napisał(a):

Nic tylko wyjasc karabin i niezwlocznie otworzyc ogien do tej zarazy, ktora biega po polskich boiskach i kaleczy swoja profesje w sposob zbojecki.
Tak sie czasami zastanawiam jaka ilosc meczy polskiej skopanej ogladanych jeden po drugim, jest w stanie zabic czlowieka 
Dobrze chociaz, ze momentami w caly ten horror wkradaja sie drobne elementy komedii typu czolowe zderzenie Grzelaka z Miecielem i jest sie przynajmniej z czego posmiac;]
|
Nawet nie wiem co napisac po tym co dzisiaj zobaczylem. Pilkarze po tak dlugim okresie przerwy po 30 minutach gry oddychaja rekawami jak by to byl ostatni mecz sezonu a juz o jakosci gry nie bede pisal bo mnie szlak trafi