Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4711
Stary 26.02.2010, 22:51
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Nic tylko wyjasc karabin i niezwlocznie otworzyc ogien do tej zarazy, ktora biega po polskich boiskach i kaleczy swoja profesje w sposob zbojecki.
Tak sie czasami zastanawiam jaka ilosc meczy polskiej skopanej ogladanych jeden po drugim, jest w stanie zabic czlowieka
Dobrze chociaz, ze momentami w caly ten horror wkradaja sie drobne elementy komedii typu czolowe zderzenie Grzelaka z Miecielem i jest sie przynajmniej z czego posmiac;]
Nawet nie wiem co napisac po tym co dzisiaj zobaczylem. Pilkarze po tak dlugim okresie przerwy po 30 minutach gry oddychaja rekawami jak by to byl ostatni mecz sezonu a juz o jakosci gry nie bede pisal bo mnie szlak trafi
,
Odpowiedz cytując