Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20500
Stary 06.02.2010, 15:11
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo coś z tym całym Issa Ba? wylądował już?czy go może śnieg zasypał No niby ma być dzisiaj ale wolałem zapytać
Zatrzymała go śnieżyca w Dakarze

A dzięki Bronexowi odkryłem , że jednak Maciej ma inną taktykę. Szuka wysokiego napstnika, żeby wrzucać mu piłki w pole karne, które to on zgra głową na kogoś innego i ten inny strzeli gola. Chytrze panie Macieju ;-)!!!
Odpowiedz cytując