Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 25.08.2009, 11:07
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
Oryginała miałeś chociaż
Jakby miał oryginała to by się nie pytał o co chodzi...

Potrzebujesz klucz aktywacyjny, zakup oryginał albo kup od kogoś klucz.

Cholera...! Po raz kolejny miałem formata i seavy mi pouciekały! Znów zaczynam od nowa... męczące się to robi.

kresequ, jak grałeś Legią kogo ściągałeś? Masz jakieś sprawdzone talenty? Ja szukam wzmocnień do Wisły.
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 25.08.2009 o godz. 11:11.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując