dymek_nhs napisał(a):

Oryginała miałeś chociaż
|
Jakby miał oryginała to by się nie pytał o co chodzi...
Potrzebujesz klucz aktywacyjny, zakup oryginał albo kup od kogoś klucz.
Cholera...! Po raz kolejny miałem formata i seavy mi pouciekały! Znów zaczynam od nowa... męczące się to robi.
kresequ, jak grałeś Legią kogo ściągałeś? Masz jakieś sprawdzone talenty? Ja szukam wzmocnień do Wisły.
