Temat
:
BARDZO WAŻNE! Zginął Plecak!
Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
20
10.02.2009, 14:47
Jarza
napisał(a):
Następnym razem idź chlać bez plecaka
Powód do świętowania już jest
-S-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -S-
Znajdź inne posty napisane przez -S-