Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1042
Stary 09.02.2009, 17:28
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Nie. Dobrze że nie zainwestowano nawet nie wiem kto to jest dokładnie ten Winfried A Ty myślisz?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Winfried_Schafer

http://wislakrakow.com/www/showartic...1&pp=10&page=8

Poczytasz to będziesz wiedział kto to

Pozdro
Odpowiedz cytując