TIGERTSW napisał(a):

|
Chyba lepiej żeby koleś grał z nami niż przeciwko nam
|
To jest genialny argument. Moze od razu naturalizujmy wszystkich zawodowych pilkarzy na swiecie. Bedziemy mieli pewnosc, ze Polska zostanie najlepszym zespolem na tej planecie.
Co do Obraniaka nie mam wyrobionego zdania. Roger i Oli grali dla nas, co mi sie bardzo niepodoba. Z drugiej strony Wahan Geworgian - tez nie Polak, chociaz tutaj sytuacja jest inna, bo od malego mieszka na terytorium Polski. Ciekawy jestem co o tym sadza inni pilkarze.