Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3693
Stary 19.09.2008, 18:12
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post

A toś mu dowalił .
Pewnie się chłop ze wstydu spalił, dlatego się nie odzywa. Do teatru. Taki wstyd.
I na dokładkę kląć nie lubi.

Może jednak następnym razem skonsultuj posta przed wysłaniem z kimś trzeźwym


------

Co do Szpaka

"Diabeł nie taki straszny, chociaż nie czerwony a biały a w zasadzie kogut"

Przebił wioślarstwo w Pekinie: "A teraz reprezentant Wyspy Św. Tomasz i Księżycowej"
Ostatnio edytowane przez thechris : 19.09.2008 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując