Temat
:
Zgody w europie
Wyświetl pojedynczy post
P26
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: WLŻ
Offline
#
13
21.06.2008, 17:26
mhl_pl
napisał(a):
Heh..w tej stronie która wpisal Rico_TSW pisze ze Wisła ma dobry kontakt z Olympiakosem.. To jak to w koncu z tym jest
? Jest jakas prawda w tym czy to tylko ktos kiedys rzucił haslo i poszło w swiat i powstaly niepotrzebne plotki. Ktoś zorientowany da odpowiedź na to pytanie
Jay-Z
napisał(a):
są jedynie prywatne znajnomosci poszczególnych kibiców
I tyle.
(10 znaków)
P26
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P26
Znajdź inne posty napisane przez P26