Wyświetl pojedynczy post
P26
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: WLŻ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 21.06.2008, 17:26
mhl_pl napisał(a):Wyświetl post
Heh..w tej stronie która wpisal Rico_TSW pisze ze Wisła ma dobry kontakt z Olympiakosem.. To jak to w koncu z tym jest? Jest jakas prawda w tym czy to tylko ktos kiedys rzucił haslo i poszło w swiat i powstaly niepotrzebne plotki. Ktoś zorientowany da odpowiedź na to pytanie


Jay-Z napisał(a):Wyświetl post
są jedynie prywatne znajnomosci poszczególnych kibiców

I tyle.


(10 znaków)
Odpowiedz cytując