Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#852
Stary 05.05.2025, 12:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, nie.
W najbliższym meczu to Tychy muszą wygrać, żeby jeszcze myśleć o barażach.
Cóż prostszego niż stanąć twardo w obronie i grać z kontry?
Niestety, nie mamy obrońców do gry wysokim pressingiem, nasz środek pola w postaci dwóch maluchów przegra pojedynki.
Tak więc pozostaje liczyć, że jeśli oni strzelą 4 bramki, my strzelimy 5... Oh, wait... Kim?
No w pojedynczych meczach w koncowce sezonu to sie moze faktycznie wydarzyc ale w sezonie ogolem to ekipy biora remis z nami w ciemno. Nawet teraz Termalica zadowolona z remisu, Plock przed meczem pewnie tez by sie na remis nie krzywil.
Tak od poczatku sezonu do polowy kwietnia wiekszosc druzyn nie ma cisnienia zeby z nami wygrac i kazdy sobie kalkuluje remis jako sukces.

Taki klub jak Wisla jest skazany na dominacje w jakichs 28 na 34 mecze w sezonie. Zamiast sie krzywic na to, ze przeciwnicy sie skomasowanie bronia powinnismy sobie ogarnac ofensywnych zawodnikow do takiej wlasnie gry.

My mamy na skrzydlach Freda i Baene - na pewno swietni zawodnicy pod kontry, onaj szybcy, zwrotni i z dobrym depnieciem. Idealni do kontry - tylko my nie musimy kontrowac. Raz na ruski rok sie zdarzy.
Nam potrzebni sa skrzydlowi jak Mula, nieco powolni ale z dryblingiem takim ze sa w stanie ograc dwoch i otworzyc drzwi autobusu.
Potrzebny jest tez wysoki napastnik co umie grac glowa a nie Zwolinski, ktory nie dosc, ze jest o glowe mniejszy od stoperow to jeszcze jak dojdzie do dosrodkowania to puszcza lobiki z glowki zamiast przypie*dolic.

Trzy lata bylo czasu zeby zobaczyc jak liga z nami gra a w klubie dalej do ofensywy sprowadzaja kurdupli.
Ostatnio edytowane przez As : 05.05.2025 o godz. 12:55.
Odpowiedz cytując