Witalis napisał(a):

Drozd, Ty pisałeś, że albo nic wielkiego się nie stało i krótko, albo stało się coś dużego i wtedy zabieg. Duda nie miał zabiegu itd.
Każdy się może pomylić, było łatwiej rozmawiać, gdybyś nie bronił każdego swojego mądrzenia się jak niepodległości i przyznał, że nie jesteś najmądrzejszy.
|
A gdzie ja pisze że jestem najmądrzejszy?
Jak pokazała rzeczywistość Duda po 8 tygodniach nie wrócił czyli to nie było tylko stłuczenie. To, że nie zrobiono zabiegu nie znaczy, że nie byłby lepszą opcją. Błaszczykowski też leczył ACL zachowawczo i wszyscy wiedzą co z tego wyszło. Dlaczego Duda dalej jest na liście kontuzjowanych też do końca nie wiadomo, czy to dalej historia nerki czy coś innego.
Łatwiej by się rozmawiało gdyby używać argumentów, a nie nieudolnych prób ośmieszania, kiedy argumentów nie ma. Bo potem rzeczywistość wyjaśnia kto miał rację i jest trudno...
azor napisał(a):

Gościu, ale Ty krytykowałeś w drugą stronę 
To bardzo Cię proszę, jeśli odpowiadasz mi, to nie odwołuj się do stada szyderców.
Zapytam raz jeszcze: czy Polsat zapłacił 1 mln złotych za transmisje dwumeczu z Lappi? Czy z pucharów mieliśmy 11/13/15 mln przychodów? To Twoje słowa.
|
Odpowiadam Tobie bo :
azor napisał(a):

|
Z niecierpliwością czekam na diagnozę doktora Drozda
|
Sam się zapisałeś do stadka szyderców, więc teraz nie płacz...
W grudniu ma być raport to sobie poczytasz ile było przychodu. To co jest jasne już teraz to mecz z Lappi oglądało w TV 800 000 ludzi, a na mecze pucharowe na stadion przyszło 100 000 kibiców, mimo wakacji.
Kto miał rację? Ja czy stadko szyderców.
